Advertisement
Strona głównaGryAktualnościHorizon Forbidden West - twórcy zdradzają pierwsze szczegóły

Horizon Forbidden West – twórcy zdradzają pierwsze szczegóły

Horizon Forbidden West było jedną z gier zaprezentowanych w trakcie pokazu gier z PlayStation 5. Dyrektor kreatywny Guerilla Games zdradził pierwsze szczegóły na jej temat.

Jak powiedział Mathijs de Jonge, dyrektor kreatywny studia Guerilla Games, prace nad Horizon Forbidden West idą sprawnie i są już bardzo zaawansowane. Tym samym autorzy są niemal pewni, że gra trafi na PlayStation 5 w 2021 roku.

W porównaniu do Horizon: Zero Dawn, mapa w FW ma być większa i prezentować obszar od Utah do Oceanu Spokojnego. Mimo tak wielkiego świata, gra nie będzie denerwować graczy ekranami wczytywania – nawet przy szybkich podróżach. Poznamy też nowe elementy świata Alloy, których nie było w poprzedniej części. Będą to zarówno kolejne maszyny jak i plemiona. 

Zobacz: PlayStation 5 – wszystko, co wiemy o nowej konsoli Sony

Na pewno pamiętacie jak podczas pokazu Alloy pływała pod wodą. Będzie to ważny element eksploracji, z ukrytymi obszarami. Ciekawym smaczkiem Horizon Forbidden West ma też być dynamiczna pogoda, włącznie z gwałtownymi burzami. Tego rodzaju dodatki mają być jednym z elementów gry, które pokażą na co tak naprawdę stać PlayStation 5.

Całość wywiadu z Mathijsem możecie zobaczyć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceYT
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię