Strona głównaGryAktualnościHorizon: Zero Dawn - nowa aktualizacja naprawia błędy na PC

Horizon: Zero Dawn – nowa aktualizacja naprawia błędy na PC

Guerrilla Games ciężko pracuje nad naprawieniem Horizon: Zero Dawn. Ściągać można już drugą aktualizację od dnia premiery.

Port jednej z najlepszych gier aktualnej generacji nie został zbyt ciepło przyjęty na PC. Po internecie błyskawicznie rozeszły się screeny mnóstwa błędów, którymi rozsiane było Horizon: Zero Dawn. Wygląda na to, że sytuacja powoli wraca jednak do normy.

Zobacz: Resident Evil 7 trafi do Xbox Game Passa

W ostatni piątek pojawiła się aktualizacja 1.01. Guerrilla Games zaadresowało wtedy pierwsze crashe i naprawiło kilka błędów. Dzisiaj można już ściągać łatkę 1.02, której lista zmian jest zdecydowanie dłuższa niż ostatnio.

Priorytetem jest oczywiście płynność rozgrywki i stały framerate. Naprawiono również kilka popularnych błędów, które znacząco zmniejszały komfort rozgrywki posiadaczom PC. Crashe i spadki klatek powinny teraz występować dużo rzadziej. W oficjalnych patch notesach pojawiła się również lista znanych błędów, które doczekają się swoich rozwiązań w nadchodzących patchach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię