Strona głównaGryAktualnościHot Wheels Unleashed najszybciej sprzedającym się tytułem Milestone

Hot Wheels Unleashed najszybciej sprzedającym się tytułem Milestone

Wygląda na to, że fani Hot Wheels z otwartymi ramionami przyjęli nową grę Milestone. Sprzedało się już ponad milion sztuk. 

Hot Wheels Unleashed ujrzało światło dzienne 30 września. W naszej przedpremierowej recenzji pisaliśmy, że gra sprawia dużo frajdy i oferuje dziesiątki świetnych samochodów. Kilka miesięcy później potwierdza to imponująca sprzedaż.

Zobacz: Final Fantasy VII Remake z PS Plus będzie można za darmo ulepszyć do PS5

Milestone pochwalił się właśnie, że żaden ich tytuł nie sprzedawał się jeszcze tak dobrze. W niecałe trzy miesiące gra przekroczyła milion sprzedanych sztuk. W krótkim oświadczeniu CEO Luisa Bixio zwróciła również uwagę na wyjątkową społeczność, jaką udało się zbudować wokół tej gry.

Można śmiało założyć, że to community będzie jeszcze rosło w siłę. Przed premierą twórcy zapowiedzieli bardzo ambitne plany rozwoju tej gry, których fragment dostaliśmy na początku grudnia. Unleashed doczekało się swojego pierwszego DLC z Batmanem w roli głównej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGematsu
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię