Strona głównaGryAktualnościFinal Fantasy VII Remake z PS Plus będzie można za darmo ulepszyć...

Final Fantasy VII Remake z PS Plus będzie można za darmo ulepszyć do PS5

Bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy PlayStation 5. Już niedługo będziecie mogli bez dodatkowych kosztów zagrać w Final Fantasy VII Remake.

Lepiej późno niż wcale. Square Enix zdecydowało się zrobić mały prezent fanom Final Fantasy. Podczas gdy FF14 zostaje tymczasowo wycofane ze sprzedaży, Final Fantasy VII Remake będzie można za darmo ulepszyć do wersji PS5.

Zobacz: Call of Duty: Vanguard – lista zmian aktualizacji 1.09

FF7 Intergrade ujrzało światło dzienne w czerwcu tego roku. Wtedy tylko osoby, które kupiły pełną wersję gry, mogły ulepszyć ją do wersji dedykowanej PlayStation 5. W środę ulegnie to zmianie i każdy, kto wszedł w posiadanie tego tytułu poprzez PS Plusa, zyska darmowy upgrade.

Posiadacze subskrypcji Sony zagrają więc w świetnie przyjętą przez fanów produkcję w 60 klatkach i 4K. Gdybyście chcieli doświadczyć jeszcze więcej Final Fantasy, DLC Episode INTERmission trafi w środę na przecenę, z 20 na 15 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię