Strona głównaEsportHP Omen organizuje turniej CS:GO z pulą 27 tys. złotych

HP Omen organizuje turniej CS:GO z pulą 27 tys. złotych

Firma HP organizuje w Polsce turniej CS:GO z łączną pulą nagród w wysokości 27 tys. złotych. W organizacji pomoże firmie ESL Polska, więc możemy być pewni wysokiej jakości zawodów.

Pierwsze turnieje kwalifikacyjne zostaną rozegrane już za kilka dni. W sumie do zawodów awans wywalczy 16 zespołów, które w dniach 15-16 czerwca w ESL Arena w Katowicach powalczą o główną nagrodę, czyli laptopy gamingowe HP Omen o wartości 27 tys. złotych.

– Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych, która do profesjonalnego grania wymaga odpowiedniego sprzętu. Dzięki zastosowaniu mocnych podzespołów i matrycy z odświeżaniem 120Hz, gracze, którzy zdecydują się na laptopy OMEN by HP będą w stanie w pełni uwolnić swój potencjał. Widząc, że na polskiej scenie wciąż jest olbrzymie zapotrzebowanie na turnieje CS: GO, wraz z ESL Polska postanowiliśmy zrobić coś naprawdę mocnego. Zapraszamy do rywalizacji i życzymy powodzenia wszystkim ekipom! – zachęca Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

Turniej będzie rozgrywany w systemie drabinki pojedynczej eliminacji. Półfinały i finał będą transmitowane na żywo. Za komentarz będą odpowiadać Maciej ‘Morgen’ Żuchowski oraz Kuba ‘KubiK’ Kubiak, czyli najbardziej znany duet ESL-a. Pełny harmonogram turnieju prezentuje się następująco:

  • 15 maja – kwalifikacje #1 (awansują 2 drużyny),
  • 22 maja – kwalifikacje #2 (awansują 2 drużyny),
  • 25 maja – kwalifikacje #3 (awansują 2 drużyny),
  • 1 czerwca – kwalifikacje #4 (awansują 2 drużyny),
  • 6 czerwca – kwalifikacje #5 (awansują 4 drużyny),
  • 8 czerwca – kwalifikacje #6 (awansują 4 drużyny),
  • 15-16 czerwca – faza finałowa.

Kwalifikacje są otwarte dla wszystkich drużyn.

Źródło: HP, ESL

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię