Strona głównaGryTargi E3 2018 zapowiadają się rewelacyjnie. Jakie studia deweloperskie zaprezentują najnowsze gry?

Targi E3 2018 zapowiadają się rewelacyjnie. Jakie studia deweloperskie zaprezentują najnowsze gry?

Już niedługo na kartach gamingu zapiszą się kolejne zapowiedzi gier. Przed nami dziesiątki godzin przemyśleń ufundowanych m.in. przez Nintendo, CDPR, Ubisoft i Bethesdę.

Obyście byli przygotowani na zastrzyk nowości, a szczególnie Wasze kompy, które będą musiały je udźwignąć. Wielkimi krokami zbliżają się bowiem największe targi komputerowe E3 2018 ponownie zorganizowane w mieście Aniołów. A podczas nich zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia deweloperów, którzy powoli dopisują się na listę wystawców.

Od 9 do 12 czerwca o naszą uwagę będą walczyć studia komputerowe z całego świata. Jednym z pierwszych będzie Electronic Arts, które zabierze ze sobą nie tylko gry sportowe, ale też Anthem i całkiem możliwe, że nową część Dragon Age’a. Dzień później na scenie wystąpi Microsoft i Bethesda.

W poniedziałek 11 czerwca Square Enix, Ubisoft i Sony zajmą nam cały dzień materiałami wideo przeplatającymi się z rozmowami twórców na temat produkcji gier. Ostatniego dnia zaś zaatakuje Nintendo, choć nie wiadomo jeszcze jakich tytułów użyje, by skraść naszą uwagę.

Oczywiście to tylko część oficjalnych konferencji z udziałem deweloperów. W kolejce czeka jeszcze CD Projekt Red, które prawdopodobnie pokaże gameplay z gry Cyberpunk 2077. Obecność na E3 Activision Blizzard i THQ Nordic również nie powinna dziwić w chwili podania ostatecznej wersji zaplanowanych wystąpień.    

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię