Advertisement
Strona główna Gry Targi E3 2018 zapowiadają się rewelacyjnie. Jakie studia deweloperskie zaprezentują najnowsze gry?

Targi E3 2018 zapowiadają się rewelacyjnie. Jakie studia deweloperskie zaprezentują najnowsze gry?

- Reklama -

Już niedługo na kartach gamingu zapiszą się kolejne zapowiedzi gier. Przed nami dziesiątki godzin przemyśleń ufundowanych m.in. przez Nintendo, CDPR, Ubisoft i Bethesdę.

Obyście byli przygotowani na zastrzyk nowości, a szczególnie Wasze kompy, które będą musiały je udźwignąć. Wielkimi krokami zbliżają się bowiem największe targi komputerowe E3 2018 ponownie zorganizowane w mieście Aniołów. A podczas nich zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia deweloperów, którzy powoli dopisują się na listę wystawców.

Od 9 do 12 czerwca o naszą uwagę będą walczyć studia komputerowe z całego świata. Jednym z pierwszych będzie Electronic Arts, które zabierze ze sobą nie tylko gry sportowe, ale też Anthem i całkiem możliwe, że nową część Dragon Age’a. Dzień później na scenie wystąpi Microsoft i Bethesda.

W poniedziałek 11 czerwca Square Enix, Ubisoft i Sony zajmą nam cały dzień materiałami wideo przeplatającymi się z rozmowami twórców na temat produkcji gier. Ostatniego dnia zaś zaatakuje Nintendo, choć nie wiadomo jeszcze jakich tytułów użyje, by skraść naszą uwagę.

Oczywiście to tylko część oficjalnych konferencji z udziałem deweloperów. W kolejce czeka jeszcze CD Projekt Red, które prawdopodobnie pokaże gameplay z gry Cyberpunk 2077. Obecność na E3 Activision Blizzard i THQ Nordic również nie powinna dziwić w chwili podania ostatecznej wersji zaplanowanych wystąpień.    

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE