Strona głównaEsportHuawei zaprasza fanów League of Legends do udziału w turnieju z atrakcyjnymi...

Huawei zaprasza fanów League of Legends do udziału w turnieju z atrakcyjnymi nagrodami, monitorami gamingowymi HUAWEI MateView GT 27’’

W cyklu turniejów esportowych pod patronatem marki Huawei pora na rywalizację fanów League of Legends. Kto powalczy o znakomite nagrody?

Już wkrótce startują kwalifikacje do turnieju League of Legends, organizowanego przez firmę Huawei. Gracze, wyłonieni w tych kwalifikacjach, zagrają pod czujnym okiem swoich trenerów – influencerów Rybsona i Overpowa. Kwalifikacje odbędą się 6-7 listopada, 11-12 listopada i 17-18 listopada. Ich finały rozstrzygną się 20 i 21 listopada. Finał rywalizacji League of Legends zaplanowano na 27 listopada. Za format rozgrywek obrano „3×3” – finały kwalifikacji będą walką sześciu trzyosobowych zespołów – po trzy prowadzone przez każdego trenera. Wielki finał natomiast to starcie dwóch najlepszych ekip – jednej szkolonej przez Rybsona i drugiej, przez Overpowa.

Przygotowany przez Huawei turniej to część kampanii “Osiągaj więcej”. Gracze mają w niej szansę wejść na wyższy poziom swoich umiejętności, realizować wyzwania, odnosić zwycięstwa i zgarnąć ciekawe nagrody. A wszystko to ramię w ramię ze znanymi i lubianymi influencerami i youtuberami – Rybsonem, Overpowem, Nieuczesaną, Guciem, Kezmanem i Tuttkiem. Linki do rejestracji na platformie turniejowej będą dostępne między innymi w mediach społecznościowych twórców zaangażowanych w akcję.

Do wygrania w turniejach będzie m.in. 12 monitorów gamingowych HUAWEI MateView GT 27” – to najnowszy monitor gamingowy marki Huawei, z 27-calowym, zakrzywionym ekranem 2K i częstotliwością odświeżania na poziomie 165 Hz. Oprócz tego do zdobycia będą smartwatche HUAWEI Watch GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł.

Zapisy do kwalifikacji w turnieju League of Legends wystartowały 2 listopada i są dostępne tutaj. Zamknięte zostaną na 2 godziny przed planowanym startem kwalifikacji. Zachęcamy do udziału i życzymy Wam powodzenia. Oby udział w turniejach Huawei był Waszą przepustką do profesjonalnego esportu!

Tekst powstał przy współpracy z agencją gaming marketingu GAMESET

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię