Strona głównaEsportHuawei zaprasza na cykl turniejów esportowych! Do wygrania najnowsze monitory MateView GT...

Huawei zaprasza na cykl turniejów esportowych! Do wygrania najnowsze monitory MateView GT 27″, smartwatche i nagrody pieniężne

Huawei startuje z cyklem turniejów esportowych w ramach kampanii “Osiągaj więcej”. Fani esportu mogą zagrać u boku popularnych influencerów i zgarnąć świetne nagrody – w tym monitory gamingowe.

Huawei przygotował dla swoich fanów turnieje esportowe w trzy popularne tytuły – League of Legends, Valorant oraz Teamfight Tactics. W każdym z nich zostaną wyłonieni najlepsi gracze, którzy stworzą wraz z popularnymi influencerami drużyny i powalczą o nagrody, w tym m.in. 12 monitorów gamingowych Huawei MateView GT 27. W rywalizacji wezmą udział między innymi Rybson, Overpow, Nieuczesana, Gucio, Kezman i Tuttek. Zapisy do otwartych kwalifikacji wystartowały 2 listopada i potrwają do dnia startu każdego z turniejów – zamknięte zostaną na 2 godziny przed startem.

Firma Huawei, za pomocą kampanii pod hasłem “Osiągaj więcej”, która wystartowała 27 października, chce przyciągnąć graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom swoich umiejętności, realizować wyzwania, odnosić zwycięstwa i zgarnąć ciekawe nagrody. Do turniejów organizowanych przez markę Huawei może zgłosić się każdy chętny, niezależnie od rangi czy poziomu w danej grze. Szczegóły dotyczące wszystkich turniejów będą dostępne na dedykowanym kanale Discord, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni gracze: https://bit.ly/HuaweiOsiagajWiecej.

Linki do rejestracji na platformie turniejowej będą dostępne między innymi w mediach społecznościowych twórców zaangażowanych w akcję. To także wspomnieni twórcy będą odpowiedzialni za poziom swoich drużyn.

Nagrodami w turnieju będą nie tylko wspomniane monitory gamingowe HUAWEI MateView GT 27″, które dopiero co pojawiły się na rynku, ale też smartwatche HUAWEI Watch GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł. Warto wspomnieć, że HUAWEI MateView GT 27” jest najnowszym monitorem gamingowym marki Huawei – 27-calowy zakrzywiony ekran 2K oferuje graczom częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz.

Pierwszy wystartuje turniej Teamfight Tactics, w którym udział wezmą Kezman i Tuttek. Turnieje kwalifikacyjne potrwają od 4 do 7 listopada, finały kwalifikacji odbędą się natomiast 8 i 9 listopada. Z każdego turnieju awansuje po ośmiu zawodników, po czterech reprezentantów drużyn Kezmana i Tuttka – wielki finał zostanie rozegrany 26 listopada.

Po nim przyjdzie pora na League of Legends, gdzie komentatorami oraz trenerami będą Rybson i Overpow. Turnieje kwalifikacyjne zostaną rozegrane między 6 a 18 listopada, a finały kwalifikacji przypadną na 20 i 21 listopada. Wielki finał tej części zostanie rozstrzygnięty 27 listopada. Rywalizacja potoczy się w formacie 3×3, do finałów kwalifikacji trafią po trzy zespoły każdego z trenerów. W wielkim finale zmierzą się oczywiście tylko najlepsi – po jednej drużynie reprezentującej barwy Rybsona i Overpowa.

W turnieju Valorant zmierzą się reprezentanci Nieuczesanej i Gucia. Otwarte kwalifikacje odbędą się 11 i 12 listopada, a ich finał to 13 i 14 listopada. Wielki finał natomiast przypadnie na 28 listopada.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wspomnianych turniejach i życzymy powodzenia w kwalifikacjach. Kto wie, może to będzie Wasz pierwszy z wielu kroków w świecie profesjonalnego esportu?

Tekst powstał przy współpracy z agencją gaming marketingu GAMESET

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię