Strona głównaWiadomościHuman Head Studio zapowiedziało kontynuację Rune

Human Head Studio zapowiedziało kontynuację Rune

Po 17 latach od premiery gry akcji Rune twórcy ogłosili, że powstaje jej sequel Rune: Ragnarok. W porównaniu do pierwszej części gry, najnowsza odsłona ma oferować o wielę większą swobodę ekploracji nordyckiego świata i bardziej rozbudowany system RPG.

Wikingowie raz jeszcze nawiedzą branżę gier pod postacią RPG-a z otwartym światem. Studio odpowiedzialne m.in. za Prey (2016), poinformowało nas o prowadzonych pracach na rzecz drugiej części Rune. Skąd pomysł na odświeżenie 17 letniej marki? Human Head Studio na pewno wiąże z projektem duże nadzieje i zważywszy na zamiłowanie graczy do mitologii nordyckiej (serial Vikingowie zrobił swoje), Rune: Ragnarok zaspokoi ich głód na krwawą przygodę.

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących gry. Wiadomo jedynie, że producent wrzuci nas w samo serce zażartych potyczek między nordyckimi bogami, potworami i ludźmi. Wzosząc modły, do któregoś z bóstw, gracz ma opływać w jego łaski, co pozwoli uzyskać specjalne umiejętności (wykuwanie broni, leczenie).

Natenczas w sieci znajdziemy tylko jeden teaser Rune: Ragnarok, przedstawiający zarys fabuły i przede wszystkim poziom szaty graficznej. Dlatego nie ma co zbytnio się napalać na towar. Dopóki nie ujrzymy gry w akcji, w naszych oczach nie zapalą się ogniki. Chcemy zobaczyć po prostu więcej…    

  

Źródło: pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię