Strona głównaWiadomościFlagowa klawiatura mechaniczna Genesis z nowymi przełącznikami

Flagowa klawiatura mechaniczna Genesis z nowymi przełącznikami

Klawiatura mechaniczna Genesis RX85 dostępna jest na rynku już od zeszłego roku. Jednak dopiero teraz trafia na rynek z nowymi przełącznikami – Kailh Red oraz Kailh Blue. Do tej na sklepowych półkach obecna była jedyna wersja z brązowymi klawiszami.

Genesis RX85 to standardowa klawiatura pełnowymiarowa, wyposażona w 104 klawisze oraz kilkanaście przycisków funkcyjnych, obsługiwanych przy pomocy klawisza „Fn”. Oferuje pełny N-Key Rollover, dzięki czemu nie trzeba się martwić zbyt dużą liczbą jednocześnie wciskanych „guzików”, ponieważ wszystkie powinny zostać prawidłowo odczytane przez komputer. Nie zabrakło również podświetlenia z 20 trybami do wyboru, w tym 2, które można samemu zaprogramować. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest pokrętło do regulowania głośności.

Do tej pory klawiatura była dostępna tylko z przełącznikami Kailh Brown, które są doskonałym kompromisem dla osób, które jednocześnie sporo grają i piszą. Teraz do sprzedaży trafiają dwa nowe warianty – czerwone, przeznaczone typowo do gier oraz niebieskie, najlepiej sprawdzające się w przypadku dziennikarzy, copywriterów czy też dziennikarzy. Osoby ceniące sobie wygodę powinny też docenić podpórkę pod nadgarstki.

Genesis RX85 jest już dostępna na rynku w wersji z przełącznikami Kailh Red oraz Kailh Blue. Sugerowana cena detaliczna to 349 zł.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię