Strona głównaWiadomościHumble Capcom Rising Bundle - promocja dla miłośników Dead Rising i Resident...

Humble Capcom Rising Bundle – promocja dla miłośników Dead Rising i Resident Evil

Humble Bundle kompletnie zaskoczyło nas w wakacje. Za 12 dolarów można zaklepać sobie świetny zestaw gier, w których nadrzędnym celem jest przyjemna eksterminacja zombie.

Już powoli traciliśmy nadzieję na jakąś dobrą paczkę gierek w Humble Bundle. Wszystkie poprzednie akcje dotyczyły wyłącznie produkcji niezależnych i mobilnych. Wreszcie jednak na horyzoncie, ku uciesze setek tysięcy graczy pojawił się zestaw dla najbardziej wygłodniałych pecetowców – Humble Capcom Rising Bundle!

Słowo „wygłodniałych” pasuje tu jak ulał, bowiem w ofercie znalazły się soczyste tytyłu. W pierwszym progu za $1 możemy zgarnąć platformówkę STRIDER. Wcielając się w postać wojownika ninja musimy obalić dyktaturę Arcymistrza Meio i stworzyć nową wizję futurystycznego świata. Kto nie przepada za grami akcji w konwencji przewijanych map, wówczas może zainteresować się shooterem online Umbrella Corps. Jest to jedyna gra w świecie Resident Evil, która przeznaczona jest do zagrywek multiplayer. Jeśli i to Was nie przekonało do wydania kilku złotych, to zrobi to DMC: Devil May Cry. Wydany w 2013 roku slasher TPP jest tak samo dynamiczny jak w chwili premiery, a nawet poziom oprawy graficznej jeszcze nie trąci myszką. Nowy image Dantego wywołał trochę kontrowersji, ale mimo wszystko nawet miłośnicy pierwszych części przyznali, że jest to udany reboot serii.

W drugim progu za $7,27 (aktualna cena, która z czasem może się zmienić) znajdziemy jeszcze lepsze produkcje. 4 pozycje dotyczą odsłon Resident Evil. Dokonując zakupu otrzymamy Resident Evil HD Remaster, Resident Evil 0 HD Remaster, Resident Evil 6 i Deluxe Edition Uprage Pack do Umbrella Corps. Na dokładkę jest jeszcze Dead Rising 2: Off the Road.

Poświęcając trochę więcej gotówki, a mianowicie $12, zapuszkujemy na naszym koncie Steam wszystkie wcześniej wymienione gry, a ponadto podstawową wersję Dead Rising 2 i Dead Rising 3: Apocalypse Edition. Jeśli doskwiera Wam pragnienie, którego nie potraficie ugasić, to zombie paczka będzie swoim lekastwem. Zabawy z nieumarłymi są tu dość krwiste, acz przedstawione na wesoło. Do najdroższego zestawu w gratisie dostaniemy rabat na Resident Evil (2017) i 50% upust na Street Fighter V i Dead Rising 4 do zrealizowania w sklepie Humble Store.

Promocja potrwa jeszcze przez 13 dni i w tym czasie cena za gry z drugiego progu może nieznacznie ulec zmianie, dlatego osoby zdecydowane nie powinny odkładać tego na później.   

$1

  • STRIDERS
  • Umbrella Corps
  • DmC: Devil May Cry

 

$7,27

  • Umbrella Corps Deluxe Edition Upgrade Pack
  • Dead Rising 2: Off the Record
  • Resident Evil HD Remaster
  • Resident Evil 0 HD Remaster
  • Resident Evil 6

 

$12

  • Dead Rising 2
  • Dead Rising 3: Apocalypse Edition

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię