Strona głównaWiadomościHumble Spooky Horror Bundle - promocja na straszne gry

Humble Spooky Horror Bundle – promocja na straszne gry

Kolejna paczka gier w świetnej cenie. Za kilkanaście dolarów zgarniemy komplet strasznych produkcji, a w tym Alien: Isolation, czy też rodzime Layers of Fear.

Osoby wrażliwe i skłonne do ataków paniki powinny odpuścić sobie najnowszą promocję Humble Spooky Horror Bundle. Pozostali mogą ratować się pampersami i ziółkami. Pamiętajcie jednak o tym, by pod żadnym pozorem nie zamykać oczu podczas stresujących momentów, bowiem od tego zależeć będzie Wasze życie.

Jak zwykle organizatorzy promocji podzielili zestaw gier na 3 progi. Za $1 nie zapewnimy sobie dostępu do hitowych tytułów, lecz na pewno wymaganą dawkę lęku. Na czele stawki są dwie części DreadOut, które starają się naśladować serię Silent Hill. Trochę psychodelii, scen paskudnych i obrzydliwych stworzeń skutecznie zaspokoi pragnienie na horrory.

Drugi próg to już mistrzostwo świata. Five Nights at Freddy’s: Sister Location skrupulatnie łączy w sobie elementy skradanki, gry logicznej i doktrynę wszystkich horrorów – aby przejść grę należy przetrwać do świtu. W paczce znajdziemy również grę polskiego studia Bloober Team, Layers of Fear: The Masterpiece Edition z rozszerzeniem Inheritance. Mocną stroną gry jest historia obsesyjnego malarza i halucynogenny sposób jest przedstawienia – więcej na temat gry dowiecie się z naszej recenzji. Jeśli aktualna cena $6,69 nie usprawiedliwia wydatku, to zrobi to Alien:Isolation. Naszym zdaniem to Obcy w najlepszym wydaniu. Klaustrofobiczny wymiar strachu stawia włoski na baczność.

Ostatnia z gier Dead by Deadlight to propozycja dla miłośników gier multiplayer z trybem dla 5 osób. Czwórka graczy łączy siły przeciwko nadludzko silnemu mordercy. Tu sprawdza się zasada „słabi to jadło silnym na sadło”, więc celem gry nie jest przetrwanie, a zlikwidowanie którejść ze stron konfliktu. Wyłożycie z portfela $10 i gra będzie Wasza wraz z pozostałymi, strasznymi produkcjami.

Promocja będzie aktywna do 6 września.

Próg $1:   
– Dead Age
– DreadOut – Includes Manga + OST DLC

– DreadOut: Keepers of The Dark

– Lakeview Cabin Collection

Próg $6,99:
– Layers of Fear: Masterpiece Edition + DLC
– Alien: Isolation

– Five Nights at Freddy’s: Sister Location

Próg $10.00:
– Dead by Daylight

Źródło: trueachievements.com steamcommunity.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię