Strona głównaWiadomościCooler Master poszerza ofertę o myszki dla graczy MM520 i MM530

Cooler Master poszerza ofertę o myszki dla graczy MM520 i MM530

Firma Cooler Master zdecydowała się na dość ciekawy manewr. Do swojej oferty dodała dwie, identyczne pod względem specyfikacji myszki, które różnią się od siebie tylko wymiarami i kształtem. Mowa o modelach MM520 oraz MM530.

Obie myszki skierowane są do najbardziej wymagających graczy. Świadczy o tym zastosowanie najlepszego na rynku sensora optycznego Pixart PMW3360, który pozwala na regulowanie czułości w zakresie od 100 do 12000 DPI. Z kolei prędkości maksymalne to ponad 6 m/s, co jest praktycznie nieosiągalne w trakcie normalnej gry. Jednak największą zaletą sensora jest jego ogromna precyzja, która przejawia się brakiem jakiejkolwiek akceleracji, interpolacji czy też predykcji. Jeśli inżynierowie Cooler Master nic nie zepsuli, to MM520 i MM530 powinny być pod tym względem praktycznie idealne.

Każda z myszek wyposażona jest w 7 przycisków – dwa główne, dwa boczne, dwa do zmiany czułości DPI oraz wciskanego scrolla. Pod prawy i lewym klikiem producent zastosował japońskie przełączniki Omron o deklarowanej żywotności 20 mln aktywacji. Oczywiście, jak na sprzęt dla graczy przystało, nie mogło zabrakną 3-strefowego podświetlenia LED z możliwością ustawienia jednego z 16,8 mln kolorów. Obie myszki łączą się z komputerem przewodowo przy użyciu 1,8-metrowego kabla USB 2.0.

Czy zatem różnią się oba modele? Wymiarami i kształtem. MM520 ma 78,5 x 118 x 29,5 mm i waży 101 gramów. Stworzona została przede wszystkim z myślą o osobach używających claw-gripa. Z kolei MM530 ma wymiary 60,4 x 124,8 x 40,2 i waży 99 gramów. Zdaniem producenta najlepiej sprawdzi się w przypadku palm-gripa. Obie myszki dostępne mają być w bardzo atrakcyjnej cenie 50 dolarów.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię