Strona głównaWiadomościHumble Wild Frontier Bundle!

Humble Wild Frontier Bundle!

Wystartowało kolejne Humble Bundle, w którym do zgarnięcia za bezcen jest 7 niepowtarzalnych produkcji. Na czele zestawienia są: Spintires, Frontiers oraz Hard West!

Tak jak przy każdej innej promocji Humble Bundle, mamy do wyboru trzy progi wpłat. W pakiecie standardowym już za $1 otrzymamy Gods Will Be Watching, Ice Lakes, Frontiers. Ostatni wymieniony tytuł jest prawdopodobnie najciekawszy. To klasyczny RPG stylizowany na Daggelfall’a.   

Wpłacając powyżej $6,65 odblokujemy kolejne trzy gry: Renowned Explorers, Hard West i Spintires. Mamy tu do czynienia z dwoma strategicznymi turówkami i symulatorem ciężarówki. Miłośnikom dzikiego zachodu szczególnie polecam Hard West będący luźną wariacją pojedynkowania się na szybkostrzelne Colty i dalszego zasięgu Winchestery. Dużym atutem gry jest szeroka ekploracja świata i wyraźny aspekt taktycznego rozgrywania walk z „zaplutymi” kowbojami.   

Ostatni próg rozpoczynający się od $13 rozpieczętowuje Slime Rancher wydane w 2016. Niezależna przygodówka studia Monomi Park zebrała dotychczas świetne recenzje i opinie graczy. Chociaż jest dosyć chaotyczna przez wzgląd na otwartość świata, oceny jej wystawione już takie nie są. Na platformie Steam użytkownicy zgodnie przyznali jej bardzo wysokie noty, a wręcz przytłaczająco pozytywne.

Promocja potrwa do 3 maja, więc jest jeszcze trochę czasu na przemyślenie inwestycji. Warto jednak pośpieszyć sie z decyzją, gdyż ceny za drugi i trzeci próg mogą nieznacznie wzrosnąć w ciągu następnych klilku dni.

Źródło: humblebundle.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię