Strona głównaWiadomościInner Chains z premierą miesiąc później

Inner Chains z premierą miesiąc później

Studio Telepaths’ Tree, odpowiedzialne za produkcję Inner Chains, postanowiło opóźnić wytłoczenie gry na płytach. Polska strzelanka utrzymana w klimacie grozy ukaże się 18 maja.

Decyzja dewelopera o przełożeniu daty premiery wyrosła dosłownie spod ziemi. Pierwotnie Inner Chains miał ukazać się graczom 20 kwietnia. Takowa informacja została zawarta na poniższym filmie prezentującym tło fabularne. Aczkolwiek do twórców dotarły niepokojące wieści od fanów i osób biorących udział w testach. Wobec napływających uwag wstrzymano status „gold”. Programiści oraz projektanci na miesiąc powrócą do wykreowanego środowiska wirtualnego, aby wprowadzić kilka – istotnych wedle graczy – modyfikacji.  

Co dokładnie ulegnie zmianie? W tym miejscu możemu wróżyć z fusów bądź rozlewać rozgrzany wosk po wodzie. Jedynym tropem są komentarze użytkowników. Najwięcej obiekcji kumuluje się wokół sposobu sterowania postacią, mechaniki strzelania i prowadzenia walki z przeciwnikiem. Jak na tytuł, który za moment ma być dostępny w sprzedaży, wydaje się niemożliwe, by w tym czasie wprowadzić ulepszenia tego kalibru.

Polskie studio stoi teraz przed arcytrudnym zadaniem. Ma tylko niecałe 30 dni na nałożenie poprawek. Jeśli wątpliwej jakości rozgrywka nie zostanie przerobiona wedle uznania grupy docelowej, wówczas z pewnością posypią sie pierwsze negatywne opinie, które zmniejszą falę zainteresowania. Mimo niesprzyjających wiatrów trzymajmy wszyscy kciuki za powodzenie polskiej misji. 18 maja tuż, tuż…    

Źródło: Telepaths’ Tree

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię