Strona głównaWiadomościHunt: Showdown debiutuje na Steam w wersji wczesnego dostępu

Hunt: Showdown debiutuje na Steam w wersji wczesnego dostępu

Studio Crytek spłodziło nowego FPS-a, który może namieszać na rynku gier sieciowych. Zanim to jednak nastąpi, twórców czeka walka z optymalizacją.

Po ostatniej części Crysisa niemieccy deweloperzy zatracili się w poszukiwaniu nowych pomysłów na gry. Przez cztery kolejne lata mieli problem, by powrócić na należne im miejsce w branży komputerowej. Co prawda, nie próżnowali, o czym świadczą stworzone przez nich Ryse: Son of Rome i Homefront: The Revolution, lecz dyskusyjna była ich jakość.

Teraz stoją przed kolejną szansą zaistnienia w towarzystwie wysokobudżetowych produkcji. Hunt: Showdown wreszcie po krótkiej obsuwie wita się z użytkownikami platformy Steam. Pierwszoosobowego shootera sieciowego o charakterystyce rozgrywki PvE można już kupić za 72,99 zł.

Zakup należy jednak rozważyć, gdyż udostępniona wersja dotyczy wczesnego dostępu. Tak więc trzeba liczyć się z bugami i niekompletną formą rozgrywki. Podobnych perturbacji doświadczymy w ramach płynności i stabilności gry. Ekipa Crytek informuje, że problemy techniczne zostaną naprawione, tak szybko, jak to możliwe.

[you tube=1r4JpEly21E]

Jeśli mimo wszystko jesteście zainteresowani tytułem, radzimy by upewnić się, czy Wasz sprzęt udźwignie giereczkę. Poniżej prezentujemy zalecany zestaw dla Hunt: Showdown.

  • System operacyjny: Windows 10 64 bit
  • Procesor: Intel i5 3.2 GHz (6. generacji) lub AMD Ryzen 5 1400
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB lub AMD Radeon R9 390X
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię