Strona głównaWiadomościHardwareHuzaro wchodzi na rynek peryferii dla graczy

Huzaro wchodzi na rynek peryferii dla graczy

Znany polski producent foteli gamingowych, firma Huzaro wchodzi również na rynek peryferii dla graczy. Firma zaprezentowała nowe myszy oraz klawiatury sygnowane logo Huzaro.

Marka znana z produkcji mebli oraz akcesoriów gamingowych wprowadza do swojej oferty zupełnie nową kategorię sprzętu. W ofercie pojawiły się dwie myszki z serii Shot 1.5 i 3.0 oraz klawiatura mechaniczna Rocket 4.0.

Zobacz: CD Projekt RED chce stopniowo dodawać elementy multiplayer do swoich gier

Za nowy sprzęt Huzaro zapłacimy od 100 do 300 złotych. Każde z urządzeń cechuje solidne wykonanie oraz elementy niezbędne w sprzęcie gamingowym. Nie mogło także zabraknąć podświetlenia RGB.

Huzaro

Myszki Shot 1.5 oraz Shot 3.0 zostały wyposażone odpowiednio w 6 i 9 programowalnych przycisków. Ergonomiczne myszy pracują w zakresie DPI od kilkuset do kilkunastu tysięcy. Oba modele wyposażone są w przełączniki Huano Blue Shell o wysokiej wytrzymałości. Dodatkowe oprogramowanie pozwala na ustawienie makr oraz zmianę ustawień urządzenia.

Huzaro

Klawiatura mechaniczna Rocket 4.0 wyposażona jest w przełączniki Otemu Brown. Dwusferowym podświetleniem RGB sterujemy za pomocą dedykowanego oprogramowania. Model ten cechuje się bardzo niskim czasem reakcji przełączników oraz został wyposażony we wzmocniony przewód. Producent w zestawie dołączył dodatkowe, czerwone klawisze WASD oraz kursory, które można podmienić ze standardowymi capami.

Huzaro zapowiada, ze planuje wprowadzić na rynek również kolejne produkty dla graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię