Strona głównaWiadomościHardwareHydro X Series XC5 RGB CPU - Corsair wprowadza do swojej...

Hydro X Series XC5 RGB CPU – Corsair wprowadza do swojej oferty przyjazny cenowo blok wodny.

Firma Corsair od niedawna znalazła się w gronie producentów, którzy w swojej ofercie mają szereg komponentów, do zbudowania pełnego chłodzenia cieczą. Hydro X Series XC5 RGB CPU, właśnie dołącza do oferty i ma szansę stać się bestsellerem.

Przygoda firmy Corsair z chłodzeniem cieczą jest krótka, jeśli będziemy porównywać ją z takimi firmami jak EKWB, czy Alphacool, ale inżynierowie korsarzy, przez dwa lata przeszli bardzo intensywny kurs, jak poprawnie projektować poszczególne elementy wodnej układanki.

Ich najnowszy produkt to blok wodny na procesor Corsair Hydro X Series XC5 RGB CPU. Pierwsze, na co zwrócimy uwagę, jeśli się na niego zdecydujemy, to bardzo konkurencyjna cena. Blok kosztuje 60 dolarów. To bardzo niska cena jak za blok wodny. Oczywiście, żeby utrzymać tak niską cenę, trzeba było pójść na kompromis. Hydro X Series XC5 RGB CPU podstawę, która odbiera ciepło z procesora wykonaną ma z miedzi, a jej wewnętrzna płaszczyzna składa się z cienkich żeberek, przez które przepływa woda. Obudowa zewnętrzna została wykonana z nylonu, więc z całą pewnością będzie wytrzymałą, ale nie tak droga w produkcji, jak akrylowa czy metalowa. Żeby jednak poprawić aspekt wizualny, to blok ten otrzymał oświetlenie RGB, na które składa się 16 diod LED ukrytych pod półprzezroczystym paskiem plastiku. Całość prezentuje się wyjątkowo zgrabnie i nie widać, że jest to najtańszy blok CPU z oferty Corsair.

Hydro X Series XC5 RGB CPU kompatybilny jest z procesorami Intel wykorzystującymi podstawkę LGA1200 / 115x oraz AMD AM4. Blok ten jest już dostępny w sprzedaży w cenie 60 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię