Strona głównaWiadomościUsługa GeForce NOW otrzyma Watch Dogs: Legion w dniu premiery.

Usługa GeForce NOW otrzyma Watch Dogs: Legion w dniu premiery.

Usługa GeForce NOW cały czas poszerza swoją bibliotekę gier. Dzisiaj zapowiedziano, że w dniu premiery 29 października do usługi trafi Watch Dogs: Legion, więc w grę będziemy mogli zagrać od razu bez konieczności jej ściągania.

Oczywiście to niejedyne nowości, w tym tygodniu do biblioteki tytułów doszły jeszcze Spellbreak bezpłatna gra typu battle royale z elementami RPG, wydana przez studio Proletariat oraz powracająca do usługi strzelanka Hunt: Showdown studia Crytek. Ponownie można również ogrywać demo Ghostrunner, polskiego studia One More Level, do którego dodano nowy poziom.

Jak podaje Nvidia w swoim komunikacie do graczy. Watch Dogs: Legion już niedługo prosto z chmury. Długo wyczekiwana trzecia część serii Watch Dogs, Watch Dogs: Legion, zadebiutuje 29 października, przenosząc graczy do Londynu z niedalekiej przyszłości, uciskanego przez autorytarnych oportunistów. Już od dnia premiery gra będzie dostępna za pomocą usługi GeForce NOW. Wystarczy zakupić ją w ulubionym sklepie i pomijając żmudne pobieranie plików od razu ruszyć do akcji.

 Czym jest usługa GeForce NOW. To usługa strumieniowa umożliwia ona płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach PC w rozdzielczości 1080p i 60 kl./s na niemal każdym urządzeniu – słabym pececie, komputerze Mac, smartfonie z systemem Android, urządzeniu SHIELD TV, telewizorze z systemem Android TV, jak również na Chromebookach. Gier nie trzeba lokalnie instalować i są uruchamiane natychmiastowo po wybraniu danego tytułu z biblioteki. Użytkownicy usługi GeForce NOW czerpią korzyści z najwyższej wydajności zapewnianej przez sterowniki Game Ready. Obsługiwane są również tytuły wykorzystujące ray tracing w czasie rzeczywistym oraz technikę DLSS 2.0. NVIDIA dba również o to, aby gry w chmurze były na bieżąco aktualizowane i łatane.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię