Strona głównaWiadomościHyperbook poszerza swoją ofertę o laptopy z GTX 1060 OC i 1070...

Hyperbook poszerza swoją ofertę o laptopy z GTX 1060 OC i 1070 OC

Nowe GPU, promocje cenowe i bonusy w postaci gier. Hyperbook ofiarowuje więcej mocy i więcej rozgrywki dla miłośników wirtualnych uciech.

Katalog produktów Hyperbook zostanie uzupełniony o komputery przenośne wyposażone w wydajniejsze karty graficzne. Pod obudową znajdziemy podkręcone wersje GTX 1060 OC i GTX 1070 OC. Podwyższone taktowanie rdzenia ma przełożyć się na 10% wzrost liczby fps-ów w grach. Ponadto ulepszone karty mają mieć lepszy potencjał do dalszego overclockingu. Większą moc GPU możemy odnaleźć w modelach laptopów Hyperbook X15, X77 i GTR87.

Za chwilę na horyzoncie pojawią się również nowe warianty laptopa Hyperbook N85. Standardowe układy GTX 1060 zastąpią wersje z 6 GB VRAM, co z pewności wpłynie na szybsze wyświetlanie tekstur, przechowywanych właśnie w pamięci karty. Za cenę 5199 zł nie odnajdziemy tańszego komputera z tą odmianą karty. Obok modelu wyposażonego w 60-tkę w ofercie ukaże się model N85, na pokładzie którego zastaniemy GTX 1050 z 4 GB VRAM.

Wszystkie wymienione modele współpracują z procesorem Intel Core 7. generacji. Tu do wyboru będą konfiguracje z i5-7300 HQ lub z i7-7700HQ. Liczba pamięci RAM DDR 4, jak i pamięci do magazynowania, także zależeć będą tylko od potrzeb użytkownika. Jeśli chcemy 32 GB RAM-u i dwa dyski twarde, Hyperbook w tym temacie zrealizuje najskrytsze pragnienia.

Decydując się teraz na zakup, któregoś z modeli N85 bądź SL, producent zagwarantuje nam darmową przesyłkę oraz dodatkowe gry. Just Cause 3 i Halo Wars 2 czekają na zdecydowanych graczy.

Źródło: hyperbook

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię