Strona głównaWiadomościJeśli chcesz pracować w ekipie McLarena, to bierz się do gry!

Jeśli chcesz pracować w ekipie McLarena, to bierz się do gry!

Praca w Formule 1 może być Twoja. Logitech i McLaren zapraszają do wyścigu, w którym do wygrania jest kontrakt na kierowcę symulacyjnego.

Marzenia są po to, by je spełniać, a jednym z nich może być praca u boku inżynierów McLarena. Aby dopomóc szczęściu trzeba wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez komitywę jednego z największych teamów F1 z nowo pozyskanym partnerem technologicznym – Logitech. Zwycięzca konkursu Najszybszego Gracza Na Świecie otrzyma jednoroczny kontrakt, podczas którego będzie testować sprzęt w wirtualnym środowisku.

W zmaganiach mogą wziąć udział wszyscy „wirtualni” kierowcy pecetowi, konsolowi, a nawet mobilni. Kwalifikacje rozpoczną się w formule sieciowej, gdzie awans do dalszej fazy rekrutacji będzie trzeba wywalczyć na torze wyścigowym. Najlepsi gracze zostaną zaproszeni do budynku Centrum Technologii McLarena. Potrwa tam kolejna tura rekrutacji, z której na tarczy wyjdzie jedynie 6 osób. Następnie grupka wybrańców zostanie przetrzebiona podczas kolejnych 5 dni rozmów kwalifikacyjnych.

Osoba spełniająca wszystkie wymagania, a także wyróżniająca się najlepszymi umiejętnościami będzie mogła podpisać umowę z McLarenem na okres jednego sezonu. Warto zaznaczyć, że przyszły kierowca symulacyjny będzie musiał nie tylko świetnie radzić sobie w grze, ale również posiadać wiedzę z zakresu mechaniki, a także odznaczać się wysoką odpornością na stres.

Wyścigi kwalifikacyjne mają rozpocząć wraz z rozpoczęciem okresu wakacyjnego…

Źródło: digitaltrends.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię