Strona głównaWiadomościHyperbook wypuścił ze swojej stajni potężny laptop GTR87 VR3 SLI z dwiema...

Hyperbook wypuścił ze swojej stajni potężny laptop GTR87 VR3 SLI z dwiema kartami graficznymi i procesorem Coffee Lake

Nowe dzieło Hyperbook to pół komputer, pół potwór. Jest duży, silny i niesamowicie wydajny. Przed jego mocą zadrżą wszystkie gry i programy multimedialne, a także sami użytkownicy.

Co kryje się pod pojęciem gamingu bez kompleksów i ograniczeń? Na pewno sporo pieniędzy, ale co ważniejsze, sprzęt tak potworny i niebezpieczny, że zdziera tapety z pulpitu. Okiełznać taką bestię to nie problem, a przywilej najbardziej wymagających graczy. Wszystkie zachcianki, nawet te przekraczające ideę gierczenia spełni firma Hyperbook z nowym modelem laptopa. 

Aby podjąć się tresury GTR87 VR3 SLI należy psychicznie przygotować się na wydatek rzędu ponad 12 tys. złotych (cena podstawowej wersji). Gdy uda się zażegnać konflikt ekonomiczny, wtem na pokład wjedzie konstrukcja mobilna wyposażona w dwie karty graficzne GTX 1070 lub GTX 1080. Podczas codziennych obowiązków renderingu towarzyszyć im będzie procesor 8. generacji Coffee Lake z odblokowanym mnożnikiem do zabaw w overclocking. O ich wybrykach w grach będą rozpamiętywać kostki RAM i urządzenia masowe w składzie 8 GB DDR4 (rozbudowa do 64 GB) oraz 4 dyski, a wśród nich 2x SSD M.2 o maksymalnej pojemności 2 TB.

Oknem na świat w laptopie jest 17,3″ ekran z matrycą IPS/IPS LED, którą możemy dobrać w kilku formatach rozdzielczości. Począwszy od standardowego Full HD, Full HD z technologią G-Sync, a skończywszy na inwestycji 3K z szybkim odświeżaniem 120 Hz lub najwyższą jakością obrazu 4K.

Producent oprócz sprzętu oferuje dodatkowe usługi mogące podnieść efektywność pracy chłodzenia. Tu między innymi polerowanie heatsinku procesora i karty graficznej. Pozwoli to lepiej rozprowadzić pastę termoprzewodzącą i równomiernie przylgnąć płytce CPU do układu chłodzenia w celu odprowadzenia ciepła z mikroukładu.

Z ciekawości w konfiguratorze Hyperbook sprawdziłem, ile wyniosłaby cena urządzenia z najlepszymi podzespołami, tzn. z i7-8700K, 2x GTX 1080, 64 GB RAM DDR4 3000 MHz, SSD 2 TB 960 Pro + SSD 960 Evo 1 TB + SSD 850 Evo 1TB + 2 TB SSD 850 Evo. Jak się domyślacie, zwala z nóg, ale kto bogatemu zabroni. Wystarczy tylko 34 tys. zł. To jak, zainteresowani? 😀

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię