Strona głównaWiadomościAkcesoriaHyperX wypuszcza nowe klawiatury z autorskimi przełącznikami Aqua

HyperX wypuszcza nowe klawiatury z autorskimi przełącznikami Aqua

Na rynku debiutują dwa nowe modele klawiatur HyperX. Alloy Origins oraz Alloy Origins Core zostały wyposażone w nowe przełączniki HyperX Aqua.

HyperX Aqua to przełączniki mechaniczne o liniowej charakterystyce pracy, których wytrzymałość ma wynosić 80 milionów kliknięć. Klawiatury, których są częścią, posiadają podświetlenie RGB. Jeśli chodzi o tworzywo, z jakiego zostały wykonane urządzenia, to w obu przypadkach jest to aluminium lotnicze ze szczotkowanym wykończeniem. W obu przypadkach są to modele TKL.

Zobacz: Razer Blackwidow Elite – klawiatura dla graczy, którzy wiedzą czego chcą

Dołączono do nich oprogramowanie HyperX NGENUITY, które pozwala na zapisywanie własnych makr oraz sterowanie podświetleniem. Jeśli chodzi o sposób podłączania do komputera, to w obu klawiaturach jest to odłączany kabel USB C i A.

Klawiatura HyperX Alloy Origins, na której premierę sklepową przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, oferuje tryb Custom Game, w którym sami zdecydujemy jakie klawisze chcemy wyłączyć, a które pozostawić aktywnymi. Oba modele wyposażono też we wbudowaną pamięć, która pozwoli na zapisanie maksymalnie trzech profili. Sugerowana cena klawiatur Hyper Alloy Origins to 529 zł, a Alloy Origins Core – 479 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceHyperX
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię