Strona głównaWiadomościHyperX Cloud Alpha – nowa generacja cenionych słuchawek dla graczy

HyperX Cloud Alpha – nowa generacja cenionych słuchawek dla graczy

HyperX – gamingowa marka Kingston – prezentuje nową generację słuchawek dla graczy z serii Cloud. Model Cloud Aplha wprowadza kilka usprawnień do konstrukcji, dzięki czemu ma jeszcze lepiej sprawdzać się w trakcie gier.

Co wiemy o samych słuchawkach? W komunikacie prasowym można przeczytać wiele zachwytów nad HyperX Cloud Alpha, ale na szczęście nie brakuje też konkretów. Słuchawki wyposażone są w przetworniki o średnicy 50 mm. Od poprzedników różnią się budową „dual chamber”, która polega na zastosowaniu dodatkowej komory akustycznej, która wzmacnia dźwięk i czyni bas pełniejszym i czystszym. Taka konstrukcja powinna bezpośrednio przełożyć się na wyższą jakość dźwięku.

Producent chwali się również usprawnieniami w kwestii wygody. Słuchawki mają lekką, aluminiową ramę konstrukcyjną. Zastosowane poduszki na nausznikach mają dostosowywać się do kształtu głowy, a skóra na pałąku ma być bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Oczywiście nie zabrakło również odłączanego kabla z pilotem oraz regulowanego i również odłączanego mikrofonu. Słuchawki są kompatybilne z PC-tami, konsolami PS4, Xbox One, Nintendo Switch i generalnie wszystkimi sprzętami, które są wyposażone w złącze mini-jack 3,5 mm.

Słuchawki HyperX Cloud Alpha będziemy mogli zobaczyć między innymi na pierwszym turnieju LAN-owym w Playerunknown’s Battleground, w którym pulka nagród wyniesie 350 tys. dolarów. Oficjalnie do sprzedaży trafią 25 września w sugerowanej cenie 99,99 dolarów.

Źródło: Guru3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię