Strona głównaWiadomościGamescom 2017 - gameplay z sieciowej rozgrywki Star Wars: Battlefront II

Gamescom 2017 – gameplay z sieciowej rozgrywki Star Wars: Battlefront II

W trakcie targów Gamescom 2017 EA wysypało ze swojego worka całkiem przyzwoite zwiastuny. Jednym z najciekawszych był film prezentujący heroiczną bitwę w kosmosie w Star Wars: Battlefront II.

Gamescom 2017 ma tymczasowego króla ceremonii. Jest nim EA, a właściwie gra znajdująca się w ich planie wydawniczym. Na scenie zaprezentowali najnowszy materiał ze strzelanki FPP Star Wars: Battlefront II. Po zapoznaniu się z filmowym gameplayem, natychmiast poczuliśmy chęć wskoczenia za stery któregoś ze statku rojalistów.

Zwiastun zawiera konkretny materiał z walki powietrznej w okolicach planety Fendor. Przez prawie 10 minut filmu możemy podziwiać widowiskową wymianę ognia w trybie Starfighter Assault, podzieloną na kilka faz rozgrywanego meczu. W chwili rozpoczęcia starcia, każda ze stron konfliktu otrzymuje na dzień dobry konkretne cele, które z czasem stają się ich drogą do zwycięstwa lub ostateczną próbą przetrwania ataku.

Sama bitwa w kosmosie wygląda wręcz oszałamiająco. W stosunku do poprzedniczki, gracze będą mieli o wiele więcej swobody i mozliwości planowania akcji szturmowych. Co równie istotne, cały czas coś się dzieje i nie ma tu mowy o kosmicznej apatii. Do wyboru, do koloru pojazdy o różnym poziomie sterowności, właściwościach i specjalnym uzbrojeniu. Ponadto w grze nie zabraknie unikatowych statków znanych bohaterów i protagonistów, jak Sokół Millenium Hana Solo, czy też Scimiter Darth Maula.

Premiera Star Wars: Battlefront II jest już blisko. Kosmos rozjaśnią działka laserowe już 17 listopada.   

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię