Strona głównaWiadomościHyperX Cloud Revolver S. Poezja dla uszu graczy

HyperX Cloud Revolver S. Poezja dla uszu graczy

Od Hyperów bije wysoki poziom ergonomii i jakość wydobywanego z nich dźwięku. Jest to typowy sprzęt dla gamerów.

Profesjonalni gracze wiedzą, że dobre słuchawki mogą uratować im życie. Podczas rozgrywki dobry słuch jest tak samo ważny jak szybki refleks, toteż przeglądając oferty producentów warto na chwilę zatrzymać się przy zestawie HyperX Cloud Revolver S. Są to pierwsze słuchawki wydane pod szyldem HyperX, lecz w żaden sposób nie świadczy to o ich jakości.

Mamy tutaj do czynienia ze słuchawkami stereo pracującymi w technologi Dolby 7.1 Surround Sound. Na zwykłych słuchawkach raczej nie uzyskalibyśmy efektu dźwięku przestrzennego. Producenci w tym celu wykorzystali zewnętrzną kartę dźwiękową o interfejsie USB, która przetwarza i emituje sygnał wielokanałowy.

Wzorując się na informacjach dostarczonych przez HyperX, możemy być pewni, że będzie głośno i miodnie. Pasmo przenoszenia dźwięku mieści się w w granicach 12 Hz – 28 kHz z impedancją na poziomie 30 Ohm. Maksymalna moc wejściowa słuchawek wynosi do 500 mW. Ponadto przetworniki jak i dołączany do nich mikrofon zostały wyposażone w dodatkowe filtry redukujące szum, dzięki czemu odtwarzany dźwięk będzie naprawdę czysty. Aby dogodzić wszystkim użytkownikom, nie tylko poświęcającym swój czas na granie, producent zastosował w słuchawkach 3 ustawienia korekcji dźwięku uwzględniające wokal, tryb boost oraz flat.

Względem wygody, poczyniono odpowiednie kroki by długie posiedzenia ze słuchawkami na głowie nie powodowały dyskomfortu. Zastosowany tu pałąk nie jest ustawiony na sztywna, a regulowany. Każdy z osobna będzie mógł dopasować jego wysokość do własnych potrzeb. Co więcej, pałąk jest otoczony miękką pianką, która zapamiętuje kształt głowy swojego właściciela. Szerokie nauszniki również wyłożone są pianką i idealnie pokrywają nawet największe uszy, izolując jednocześnie przed innymi emiterami hałasu.

Zestaw HyperX Cloud Revolver S dokładnie dzień wcześniej miał już swoją premierę i trafił do największych partnerów dystrybucyjnych. W Polskich sklepach możemy trafić na jego różne ceny przez wzgląd na marże sprzedawców, ale wyrwiemy go z ich łapczywych rąk za około 700 złotych.

Źródło: techreport.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię