Strona głównaWiadomościHyperX pokazał pamięci DDR4 z czujnikami podczerwieni

HyperX pokazał pamięci DDR4 z czujnikami podczerwieni

Moda na podświetlenie RGB trwa w najlepsze. Jednak marka HyperX postanowiła zrobić coś nowego. Co powiecie na czujniki podczerwieni w pamięciach RAM?

Podstawowe pytanie, które wielu z Was na pewno sobie zadało to: co dają czujniki podczerwieni w pamięciach RAM? Odpowiedź jest dość prosta. Dzięki nim kości są w stanie wykrywać rodzaj i kolorystykę podświetlenia innych modułów i się z nimi synchronizować. Nie jest to może wielka innowacja, ale zawsze to coś nowego, prawda?

Pamięci mają nazywać się HyperX Predator DDR4 RGB. Na razie są jeszcze w fazie testów. Póki co są w stanie współpracować ze sobą dwa moduły, ale finalnie producent chce, aby synchronizacja była możliwa między czterema kośćmi. Technologia ma działać z najpopularniejszymi rozwiązaniami różnych producentów, w tym Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion oraz MSI Mystic Light Sync.

Działanie technologii możecie zobaczyć na poniższym filmie. Pamięci na sklepowe półki trafią dopiero za kilka miesięcy. Na razie nie wiemy nic na temat ich możliwości, taktowaniu lub cenach.

[you tube=HSJfbnkkBhs]

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię