Strona główna Wiadomości Akcesoria HyperX stworzył swoją pierwszą klawiaturę membranową dla graczy

HyperX stworzył swoją pierwszą klawiaturę membranową dla graczy

- Reklama -

Po sporym sukcesie, jakim była linia klawiatur mechanicznych od HyperX, firma ta postanowiła uderzyć w nieco inny segment rynku, tworząc swoją pierwszą w historii klawiaturę… membranową.

Alloy Core, bo taką nazwę nosi nowe urządzenie od HyperX, to kolejne urządzenie z serii RGB. Producent zapewnia, że będzie to doskonałe rozwiązanie dla tych spośród graczy, którzy szukają solidnego urządzenia w rozsądnej cenie. Ta wynosić ma około 259 złotych, a więc około 40 złotych mniej niż w przypadku najbardziej chyba popularnej klawiatury HyperX Alloy FPS.

Alloy Core umieszczono w trwałej, wzmacnianej ramie z tworzywa sztucznego i posiada miękko działające klawisze, co do których producent zapewnia, że cechuje je wysoka kultura pracy, a dodatkowo są odporne na zalanie (testowano to używając 120 ml płynu, czyli tyle ile wynosi europejska norma). Urządzenie wyposażono w wydzielone przyciski do multimediów i szybkiego dostępu, które sterują podświetleniem i trybem gry. Jeśli chodzi o to, czym najbardziej chwali się producent w nowej klawiaturze, czyli podświetlenie RGB, to w przypadku Alloy Core RGB jest to 6 stref i 3 poziomy jasności.

Tyle obietnic. Trzeba przyznać, że nowe urządzenie HyperX zaskakuje, nie wiem tylko czy na pewno pozytywnie. Znana z może dość drogiego, ale jednak wysokiej klasy sprzętu dla wymagających, teraz oferuje klawiaturę ze średniej półki, chwaląc się przede wszystkim jej podświetleniem, a różnica w cenie w porównaniu z topowym modelem nie jest taka znowu powalająca. Wszystko to jednak tylko pierwsze wrażenia, które – mam nadzieję – znikną po bliższym kontakcie z tym urządzeniem.

 A co Wy sądzicie o takiej zmianie podejścia firmy HyperX jeśli chodzi o sprzęt dla graczy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE