Strona głównaGryAktualnościPath of Exile już w grudniu trafi na PlayStation 4

Path of Exile już w grudniu trafi na PlayStation 4

Studio Grinding Gear ujawniło, że darmowa gra hack and slash, przez wielu nazywana prawdziwym Diablo III, Path of Exille już wkrótce trafi na konsole PlayStation 4. Gra do niedawna dostępna była wyłącznie na PC, w sierpniu trafiła na Xbox One.

Gracze PS4 będą mogli rozkoszować się grą już w grudniu. Wydanie Path of Eexile na tej konsoli zbiega się również w czasie z wydaniem dużego rozszerzenia 3.5.0, które zostanie wydane na PC 7 grudnia. Dokładna data udostępnienia wersji PS4 nie została jeszcze określona, jednak Grinding Gear potwierdziło, że aktualizacja 3.5.0 będzie dostępna w grudniu również dla PS4 i Xbox One.

Zobacz także: Wartość akcji Blizzard spadła o ponad 7% po ogłoszeniu Diablo: Immortal

Path of Exile jest jedną z najlepszych darmowych gier dostępnych na PC oraz konsole. Gracze PS4 będą mieli teraz sporo zaległości do nadrobienia. Co ciekawe jeden z fanów Diablo tak się zdenerwował po prezentacji przez Blizzard Diablo: Immortal, że stworzył witrynę PlayDiablo4.com, która przekierowuje na stronę Path of Exile.

Zobacz także: Prezentacja Diablo 4 na BlizzCon została zdjęta w ostatniej chwili?

Rozszerzenie 3.5.0 zostanie szczegółowo opisane przez twórców w przyszłym tygodniu. Teraz z okazji ogłoszenia wydania gry na PS4 udostępnili trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

A Wy gracie w PoE na PC lub Xbox? A może znacie inne ciekawe gry hack and slash? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię