Strona głównaWiadomościHyperX zapowiedział gamingowe akcesoria - Alloy FPS RGB i PulseFire FPS Pro

HyperX zapowiedział gamingowe akcesoria – Alloy FPS RGB i PulseFire FPS Pro

W przypadku tego producenta trzeba mieć się na baczności, bo jeszcze nigdy nie zawiódł oczekiwań graczy swoim sprzętem. Czy kolejny raz posypią się 8 i 9 w skali ocen?

Na wstępie zaznaczmy, że HyperX nie wprowadzi na rynek całkiem nowych modeli, a nieco zmodyfikowane wersje swoich popularnych produktów dla graczy. Mianowicie do katalogu trafi klawiatura mechaniczna Alloy FPS RGB i PulseFire FPS Pro. Seria urządzeń co dla niektórych na pewno znana, lecz w przyszłości mamy się przekonać, że oferująca inne doświadczenia.

Osoby miłujące strzelanki sieciowe będą zacierać łapki na Alloy FPS RGB z dość oczywistych powodów. W mechaniku znajdziemy nowy gatunek przełączników Silver Kalih Speed, które zastąpią dotychczasowe MX Cherry. Względem działania zmieni się próg aktywacji i siła nacisku (1,1 mm, 40g). Także odmienna będzie charakterystyka kliku – linearna praca przełączników ma pozytywnie wpływać na szybkość reakcji, tak ważną w sieciowych rozgrywkach. Nowością jest również pełne podświetlenie RGB.

Udany debiut powinna zaliczyć mysz PulseFire FPS w wersji Pro. Końcówka nazwy odnosi się do delikatnej zmiany wyglądu gryzonia oraz zastosowania innego rodzaju przełącznika. Miejsce czujnika Pixart 3310 zajmie Pixart 3389 z rozdzielczością do 16 000 dpi. W stosunku do swojego protoplasty zyskała podświetlenie RGB jarzące się w okolicach rolki i u dołu górnej pokrywy, gdzie nadrukowano logo firmy.

Ceny akcesoriów jak i ich dostępność są jeszcze nieznane. Można jednak spodziewać się, że będą droższe od poprzednio wydanych modeli.    

Źródło: tomshardware.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię