Włodarze Pompa Team są albo bardzo zdeterminowani, albo ciężko im przychodzi uczenie się na własnych błędach. Oto bowiem jesteśmy świadkami ich kolejnego podejścia do wyzwania jakim jest stworzenie dywizji CS:GO.

Próby zawojowania przez Pompa Team polskiej sceny CS:GO głównie kojarzą się fanom esportu z jednym – żartem o kolejnym losowaniu składu. Była to bowiem najczęściej zmieniająca zawodników organizacja w Polsce – czasem nie było im dane pograć razem dłużej niż miesiąc. Jeśli dodamy do tego specyficzne podejście polskich zawodników do swojej pracy i brak wyników – nic dziwnego, że w końcu postawiono na inne dyscypliny, a dywizja Counter-Strike’a została zawieszona.

Aż do dzisiaj. Pompa ogłosiła wznowienie prac nad drużyną CS-a, jednak tym razem nie będzie korzystać z usług “znanych” graczy, a zamiast tego ogłasza nabór dla młodych, zdolnych i chętnych by reprezentować ich barwy. Zainteresowani profesjonalną karierą mogą się zgłaszać za pośrednictwem tej strony, a ich losy będzie można śledzić na kanale Pompy na Twitchu.

Spróbujecie swoich sił?

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię