Strona głównaEsportCounter-StrikeI Ty możesz zostać zawodnikiem Pompa Team. Organizacja wraca na scenę CS:GO...

I Ty możesz zostać zawodnikiem Pompa Team. Organizacja wraca na scenę CS:GO i ogłasza nabór

Włodarze Pompa Team są albo bardzo zdeterminowani, albo ciężko im przychodzi uczenie się na własnych błędach. Oto bowiem jesteśmy świadkami ich kolejnego podejścia do wyzwania jakim jest stworzenie dywizji CS:GO.

Próby zawojowania przez Pompa Team polskiej sceny CS:GO głównie kojarzą się fanom esportu z jednym – żartem o kolejnym losowaniu składu. Była to bowiem najczęściej zmieniająca zawodników organizacja w Polsce – czasem nie było im dane pograć razem dłużej niż miesiąc. Jeśli dodamy do tego specyficzne podejście polskich zawodników do swojej pracy i brak wyników – nic dziwnego, że w końcu postawiono na inne dyscypliny, a dywizja Counter-Strike’a została zawieszona.

Aż do dzisiaj. Pompa ogłosiła wznowienie prac nad drużyną CS-a, jednak tym razem nie będzie korzystać z usług “znanych” graczy, a zamiast tego ogłasza nabór dla młodych, zdolnych i chętnych by reprezentować ich barwy. Zainteresowani profesjonalną karierą mogą się zgłaszać za pośrednictwem tej strony, a ich losy będzie można śledzić na kanale Pompy na Twitchu.

Spróbujecie swoich sił?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię