Strona głównaEsportIdea Bank wchodzi w esport - zostaje partnerem Polskiej Ligi Esportowej. Nervarien...

Idea Bank wchodzi w esport – zostaje partnerem Polskiej Ligi Esportowej. Nervarien nową „twarzą” banku

Polska Liga Esportowa zyskała poważnego sprzymierzeńca. Takiego, o którym można spokojnie powiedzieć “serious business”.

Nowym partnerem Polskiej Ligi Esportowej oraz całego Fantasy Expo od 6 grudnia zostanie Idea Bank. Cała długofalowa współpraca ma zostać oparta o postać jednego z komentatorów związanych z Fantasy Expo i PLE – Damiana “Nervariena” Ziaję. Tak więc jednym z aspektów współpracy ma zostać seria reklam Idea Banku, w których główną rolę ma grać właśnie Nervarien jako mikroprzedsiębiorca, który swoją pasję przekuł na pracę. W ten sposób Idea Bank chce dotrzeć do nowej grupy młodych klientów i pokazać im sens oszczędzania i inwestowania.

Zobacz także: Finały Polskiej Ligi Esportowej odbędą się na hali większej niż Spodek

Podobne materiały mają zostać wyemitowane podczas transmisji z League of Legends All-Star 2018 w Las Vegas, które transmitowane będzie z krakowskiego studia Nervariena i z jego komentarzem. Współpracę PLE z Idea Bankiem zobaczą także śledzący relacje z finałów Polskiej Ligi Esportowej, które w  przyszły weekend odbędą się w Gliwicach. Jak twierdzą obie firmy, wszystko ma zmierzać ku coraz większej profesjonalizacji esportu w naszym kraju. Nie jest to jednak pierwszy przypadek, kiedy bank inwestuje w polski esport. Wcześniej na ten krok zdobył się chociażby bank Credit Agricole, który został sponsorem drużyny CS:GO Off-Mode.

Zobacz także: Play kontynuuje współpracę z Polską Ligą Esportową

Czy Waszym zdaniem wejście Idea Banku w esport faktycznie będzie miało tak dobry wpływ na tę branżę jak o tym mówią przedstawiciele obu marek?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię