Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeIntel wycofuje się z IEM Katowice, ale pozostaje sponsorem i organizatorem

Intel wycofuje się z IEM Katowice, ale pozostaje sponsorem i organizatorem

Firma Intel oficjalnie poinformowała, że wycofuje się z fizycznej obecności na IEM Katowice 2020. Wszystkiemu winny jest koronawirus. Jednocześnie firma nadal pozostaje sponsorem tytularnym i uczestniczy w organizacji wydarzenia.

Dzisiejszy dzień przyniósł nieoczekiwanie informacje na temat Intel Extreme Masters 2020 w Katowicach. Firma Intel wycofała się z fizycznej obecności na imprezie. Oznacza to, że na Expo nie będzie stanowiska marki ani jej przedstawicieli. Taka decyzja podyktowana jest panującą epidemią koronawirusa i jest zgodna z aktualną polityką firmy.

– Wycofaliśmy się z działań wystawienniczych w ramach IEM Expo zgodnie z polityką firmy Intel w zakresie podróży. Nie dotyczy to samego turnieju, Intel pozostaje jego sponsorem tytularnym. Kontynuujemy ścisłą współpracę z organizatorem imprezy, firmą ESL, odnośnie realizacji turnieju – informuje Intel.

Jednocześnie Adrian Kostrzębski z ESL Polska poinformował na swoim Twitterze, że impreza w żaden sposób nie jest zagrożona ani w tym roku, ani w kolejnych latach. Firma jednocześnie pracuje nad zapełnieniem pustego miejsca na Expo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię