Strona głównaEsportIlluminar Gaming wychodzi na prostą po kłopotach finansowych? Optymistyczne oświadczenie prezesa organizacji

Illuminar Gaming wychodzi na prostą po kłopotach finansowych? Optymistyczne oświadczenie prezesa organizacji

Wygląda na to, że wszyscy, którzy martwili się o przyszłość Illuminar Gaming po ostatnich doniesieniach na temat problemów finansowych organizacji, mogą spać spokojnie. W specjalnie wydanym oświadczeniu prezes organizacji uspokaja fanów i stwierdza, że sprawy idą w dobrym kierunku.

Najwyraźniej burza medialna, jaka powstała na temat finansów iHG nie tylko nie utrudniła organizacji poszukiwania nowego inwestora (czego obawiali się przedstawiciele organizacji), ale wręcz ułatwiła to zadanie, a w dodatku pokazała, że mnóstwo osób stoi za nią murem. W najnowszym oświadczeniu Michał Durczok, prezes iHG informuje, że wierzyciele wkrótce otrzymają pierwszą część zaległych pieniędzy. Jednocześnie podziękował wszystkim, którzy pomogli organizacji w tym bardzo trudnym dla niej okresie.

Poniżej prezentujemy całość wydanego przez Michała Durczoka oświadczenia:

“W pierwszej kolejności chciałbym podziękować naprawdę ogromnej liczbie osób, które odezwały się do mnie po opublikowaniu ostatniego artykułu o nas – o Illuminar Gaming. Wszystkim trzymającym kciuki, próbującym pomóc w jakikolwiek sposób oraz oczywiście graczom jak i również trenerom. Bez wsparcia niektórych osób nie byłoby możliwości, żeby Illuminar stanęło na nogi, a jestem przekonany, że tak się stanie. W najbliższym czasie do graczy League of Legends spłyną pierwsze pieniądze, które jesteśmy im jako organizacja winni. Na szczęście Illuminaci nie śpią i są gotowi pomóc w dalszym rozwoju Illuminar i zapewnić, że takie sytuację w przyszłości nie nastąpią. Oczywiście chcę podziękować również partnerom obecnym oraz przyszłym, który wierzą w brand Illuminar. Proszę Was również o zrozumienie, że jest to dla nas bardzo trudny czas, czas jeszcze większej walki o Illuminar, a na pewno nie czas na wywieszanie białej flagi i poddawanie się – to nie leży w naszej naturze.
W nadchodzących spotkaniach drużyna nadal będzie występować jako iHG.
Jeszcze raz z całego serca wszystkim dziękuję.

Michał Durczok, prezes Illuminar Gaming

Trzymamy kciuki za rozwiązanie wszystkich trapiących Illuminar Gaming problemów, jak również za dobre występy w nadchodzących turniejach. A Waszym zdaniem jaka przyszłość czeka iHG?

Źródło: Illuminar Gaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię