Strona głównaWiadomościInjustice 2 pojawi się na PC. Open Beta już jutro!

Injustice 2 pojawi się na PC. Open Beta już jutro!

W końcu pojawiła się oficjalna informacja, która potwierdziła iż bijatyka z płaszczykami w tle pojawi się na jedynej, słusznej platformie. Na premierę nie będziemy musieli długo czekać a każdy, kto zapragnie sprawdzić finalny kształt poligonów przed zakupem będzie mógł to zrobić jeszcze szybciej. Co jeszcze wiadomo w temacie pecetowego wydania gry?

Injustice 2 – dzieło współpracy Warner Bros oraz DC ukaże się już tej jesieni. Zakupu będziemy mogli dokonać za pośrednictwem platform Windows Store oraz Steam, niestety nie ma konkretnej informacji odnośnie wydania pudełkowego, jednak nie powinniśmy się przesadnie martwić. Poprzednie tytuły studia NetherRealm widziane były bowiem takze i w tej formie.

Czy chcecie czy nie – platforma GabeNa i tak będzie musiała zostać uruchomiona. To na niej odbędzie się Open Beta i to już jutro, 25 października.

Za konwersję gry odpowiadać będzie ekipa znana pod szyldem QLOC, dawniej kojarzona jako dział lokalizacji Cenega – o jakość kodu nie powinniśmy się więc martwić.

Pozostaje zadać pytanie – paski zdrowia przeciwników będziecie zbijać Batmanem (nanananananananana) czy Harley Quinn?

[you tube=qCGrT-SkClM]

Źródło: gamasutra

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię