Strona głównaEsportinnocent zagra w barwach Tempo Storm

innocent zagra w barwach Tempo Storm

Gdy kilka dni temu Sprout ogłosiło, że Paweł ‘innocent’ Mocek rozstaje się z organizacją, pojawiło się wiele pytań na temat przyszłości utalentowanego Polaka. Niektórzy łączyli jego losy z drużyną prowadzoną przez SZPERO – Adwokacik. Dziś już wiemy, że nowy kierunek Polaka będzie zupełnie inny.

innocent będzie od dzisiaj reprezentował organizację Tempo Storm. Oprócz niego pojawią się tam Kevin “HS” Tarn, z którym Paweł grał w PENTA Sports, Ricardo “fox” Pacheco, Christian „loWel” Garcia Antoran i Aitor „SOKER” Fernández. O tym jak sprawi się nowy zespół dowiemy się już wkrótce, bo przy okazji rozgrywanego w dniach 9 i 10 czerwca w Lizbonie turnieju Mercedes-Benz CS:GO Cup, gdzie pojawi się Tempo Storm. Osobiście, mam pewne wątpliwości co do powodzenia tego składu – mogą się bowiem pojawić problemy natury językowej. To prawdopodobnie one sprawiły, że grający jeszcze do niedawna skład Team Kinguin z foxem został zmieniony.

Pod znakiem zapytania stoi również przyszła gra innocenta w Adwokaciku. Zespół został zaproszony na odbywający się już niedługo turniej na Stadionie Narodowym, ale skład na ten turniej ma dopiero zostać podany. Myślicie, że zobaczymy tam innocenta? A jeśli nie, to kto go Waszym zdaniem zastąpi?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię