Strona głównaWiadomościNowy zwiastun Vampyr jest już dostępny

Nowy zwiastun Vampyr jest już dostępny

Focus Home Interactive wydało nowy zwiastun do Vampyr, który przedstawia głównego bohatera dr. Jonathana Reida, który poświęcił się, aby rozwijać potężne wampiryczne umiejętności i walczyć ze śmiertelnymi wrogami.

W grze największym źródłem doświadczenia potrzebnego do rozwijania umiejętności jest krew mieszkańców Londynu, których to z kolei dr. Reid postanowił uratować przed rozprzestrzeniającą się w mieście epidemią. Zatem od pytania „Czy zabijam?” ważniejsze jest pytanie „Kogo zabijam?”. Badanie życia mieszkańców pozwoli zdecydować, kto bardziej zasługuje na śmierć z ręki wampira. Należy jednak działać ostrożnie, śmierć niektórych obywateli miasta ma mniejszy lub większy wpływ na całe otoczenie. Zabicie zbyt wielu osób może doprowadzić do upadku całej dzielnicy.

Po wyssaniu krwi swoich ofiar Reid może uczyć się i rozwijać potężne zdolności bojowe. Do wyboru mamy zarówno umiejętności walki w zwarciu jak i dystansowego rozwiązywania problemów. Rozwijanie tych umiejętności pomoże doktorowi uratować Londyn przed zagładą.

Poniżej wspomniany trailer:

[you tube=0necepbaizQ]

System walki wygląda zacnie, takie połączenie Watch Dogs z Wiedźminem i Bloodrayne. Premiera gry już 5 czerwca.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię