Strona głównaGryInsomnia: The Ark na premierowym zwiastunie

Insomnia: The Ark na premierowym zwiastunie

Gdzieś pomiędzy piekłem a ziemią ludzkość walczy o przetrwanie w ostatnim istniejącym przyczółku. Jednak miejsce to stanowi tylko ułudę bezpieczeństwa…

Studio MONO szybszym krokiem  zmierza w kierunku premiery swojego debiutanckiego projektu Insomnia: The Ark. Ich mroczne RPG akcji zaciągnięmy z platformy Steam już 27 września. Za cenę 30 dolarów mamy doświadczyć niesamowitej przygody w kosmicznej metropolii, w której życie toczy się wedle rytmu strachu, chciwości i woli przetrwania.

To opowieść nt. ludzkości stojącej na skraju wymarcia. Jako jeden z przedstawicieli zagrożonego gatunku bezpośrednio wpłyniemy na jego losy badając sprawę choroby rozprzestrzeniającej się na stacji kosmicznej i szukając „bramy” do nowego świata. Podczas naszej wędrówki odwiedzimy 70 zróżnicowanych lokacji, spotkamy ponad 250 NPC-ów podzielonych na kilka frakcji, nadto będziemy rozwijać postać wedle zasad panujących w klasycznych RPG.

Sposób poprowadzenia rozgrywki, a w tym charakter relacji z bohaterami niezależnymi oraz podejście do wykonywanych misji, zadecyduje o zobaczeniu 1 z 12 możliwych zakończeń. Twórcy ostrzegają, że w trakcie rozgrywki nie będzie można naprawić swoich błędów, ani też zmienić biegu zdarzeń. Trudne dylematy będą tu na porządku dziennym.

Do oficjalnego debiutu pozostało tylko kilkanaście dni, więc czas najwyższy obejrzeć zwiastun na premierę i podjąć jedną z pierwszych decyzji o zakupie gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię