Strona głównaWiadomościMSI zapowiada małego desktopa Trident X z RTX 2080 Ti

MSI zapowiada małego desktopa Trident X z RTX 2080 Ti

Prawie jak konsola, ale z mocą peceta? To będzie najwydajniejsza maszyna ze stajni MSI.

Tak wiem, w większości przypadków gracze nie uznają predefiniowanych jednostek komputerowych. Ale może powinni zacząć? Po moich doświadczeniach z Asus ROG GR8 II, Lenovo Legion Y720 Tower oraz jestem przekonany, że gotowe desktopy nie są wcale złe. To mocne zestawy, a przede wszystkim piękne bestie, które rozczulają swoimi małymi rozmiarami.

Szczególnie komputery składane przez MSI powinny zainteresować niedowiarków. Obok Nightblade MI3, który jest jednym z najmniejszych gamingowych maszyn, już niedługo zadebiutuje najpotężniejszy sprzęt do grania. Będzie to nowa odsłona modelu Trident w wariancie X.

Niezależnie od pozycji stojącej lub leżącej wykręci nam rekordową liczbę klatek w wymagających tytułach. Cyfrowe światy wygeneruje zestaw składający się np. z Intel Core 8. generacji, kilkudziesięciu GB pamięci RAM, superszybkich dysków M.2. Najważniejszym ogniwem desktopa będzie mocarna karta graficzna GeForce RTX 2080 Ti. I pomyśleć, że to wszystko zmieści się w 10-litrowej obudowie…

Cena i data premiery Trident X są jeszcze nieznane, ale w przypadku kosztów zamówienia można oczekiwać dość sporej sumki. Mowa tu w końcu o komputerze z wbudowaną kartą RTX 2080 Ti, która sama z siebie kosztuje około 5800 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię