It Takes Two sprzedało ponad milion kopii

Tomasz Alicki
It Takes Two sprzedało ponad milion kopii

Nowa gra twórców A Way Out przyjęła się znakomicie. W niecały miesiąc It Takes Two sprzedało okrągły milion kopii.

Wiedzieliśmy, że It Takes Two cieszy się sporą popularnością. Jeszcze niedawno gra znajdowała się wśród najczęściej kupowanych produkcji Steama. Teraz dostaliśmy jednak spojrzenie na to, jak duży jest sukces Hazelight Studios.

Zobacz: Monster Hunter: autorzy zapowiadają cyfrowe wydarzenie z ogłoszeniami

Gra ujrzała światło dzienne 26 marca. 23 kwietnia deweloper na Twitterze poinformował, że sprzedali już ponad milion kopii gry. Nawet dwa razy tyle osób mogło faktycznie zagrać w produkcje Hazelight. Aby cieszyć się nowym co-opem wystarczy bowiem tylko jedna kopia gry.

W naszej recenzji pisaliśmy, że ITT bawi, wzrusza i z każdą kolejną godziną demonstruje kreatywność studia. Teraz okazuje się, że gra może zapisać się w historii nie tylko jako jeden z lepszych co-opów, ale również jako ogromny sukces.

Bądź na bieżąco!

Obserwuj Gaming Society w Google News

Obserwuj
Udostępnij artykuł:
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki

Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane artykuły