Strona głównaEsportIzak znowu stworzy drużynę i weźmie udział w turnieju Asusa

Izak znowu stworzy drużynę i weźmie udział w turnieju Asusa

W zeszłym roku to polska drużyna, pod wodzą Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego, wygrała Join the Republic Community Challenge. W tym roku popularny streamer po raz kolejny weźmie udział w wyzwaniu, a drużynę skompletuje w trakcie Poznań Game Arena.

Zeszłoroczna edycja turnieju Join the Republic Community Challenge, organizowanego przez Asusa, była czwartą z kolei. Wygrali ją Polacy, pod wodzą Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego, w finale pokonują drużynę profesjonalnego, szwedzkiego gracza – Mikaila ‘maikelele’ Billa. Co ciekawe, część zawodników utworzyła potem drużynę Izako Boars, którą cały czas możemy oglądać na polskiej scenie.

W tym roku Asus organizuje kolejną odsłonę i znowu kapitanem polskiej drużyny będzie Piotr ‘Izak’ Skowyrski. Jednak tym razem zmienią się zasady wyłonienia zespołu. Poprzednio Izak przeprowadzał testy w trakcie swoich streamów. Sprawdził kilkudziesięciu zawodników, z których wybrał trzech jego zdaniem najlepszych. Czwartym graczem był Paweł ‘Leh’ Lehmann – inny streamer i prywatnie przyjaciel Piotra. Teraz nabór również będzie odbywał się online, ale tylko częściowo. Zapisy ruszają już 22 września. Poza tym część graczy będzie mogła wziąć udział w naborze offline, w trakcie Poznań Game Arena. Na imprezie Izak ogłosi też finalny skład zespołu, który w styczniu weźmie udział w kolejnym turnieju w Szwecji. Tak samo, jak poprzednio, zespół zostanie wysłany na kilkudniowy bootcamp, gdzie będzie mógł doskonalić swoje umiejętności.

Na ten moment nie wiadomo, kim będą pozostali kapitanowie zespołów. Wiadomo jedynie o Adamie ‘fribergu’ Fribergu – graczowi OpTic Gaming oraz Eriku ‘fl0m’ Flomie, który brał udział także w poprzedniej edycji.

Źródło: Asus

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię