Strona głównaWiadomościJacek Rozenek czyli Geralt z Rivii wraca do zdrowia. Aktor znów stanął...

Jacek Rozenek czyli Geralt z Rivii wraca do zdrowia. Aktor znów stanął przed kamerą i mikrofonem

Jeśli zastanawialiście się jak czuje się Jacek Rozenek, który jakiś czas temu przeszedł udar, to mamy fantastyczną wiadomość. Aktor czuje się coraz lepiej, a nawet wznowił nagrania.

Jacek Rozenek jest oczywiście najbardziej znany polskim graczom z roli Geralta w serii Wiedźmin. Jest jednym z tych aktorów głosowych, którzy są od razu kojarzeni z odgrywanymi przez siebie postaciami. Inny przykład to chociażby rola narratora w Baldurs’ Gate, w którą wcielił się Piotr Fronczewski.

O tym, że pan Rozenek ma się coraz lepiej mogli się przekonać widzowie programu Pytanie na Śniadanie. Udzielił w nim krótkiego wywiadu, w którym opisał co działo się w jego życiu od momentu udaru aż do teraz, a także jak przebiega jego rehabilitacja. 

Okazuje się, że powrót do sprawności to między innymi zasługa wymagających ćwiczeń. Musi im poświęcać nawet do 6 godzin w ciągu dnia. Daje to już jednak wymierne efekty. Mimo dających się wciąż zauważyć drobnych problemów, Pan Jacek wrócił już do pracy przed kamerą i mikrofonem. Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj

Trzymamy kciuki za pełny powrót do zdrowia. Jego postępy są imponujące, więc oby tak dalej. I mamy nadzieję usłyszeć pana Jacka w kolejnej polskiej grze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię