Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeJak i gdzie oglądać E3 2021?

Jak i gdzie oglądać E3 2021?

Podobnie jak w ubiegłym roku także i E3 2021 będzie odbywać się w formie wydarzenia online. Dzisiaj dowiecie się kiedy odbędzie się impreza oraz jak i gdzie można ją będzie oglądać.

Tegoroczne wirtualne targi E3 dostępne będą bezpośrednio ze strony E3 oraz w aplikacji dając dostęp każdemu kto będzie chciał wziąć udział. Portal internetowy oraz aplikacja będzie udostępniać wirtualne kabiny, wydarzenia, wideokonferencje, możliwość tworzenia profili i awatarów, forum i nie tylko. Rejestracja chętnych rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i będzie bezpłatna.

Od soboty 12 czerwca, czyli pierwszego dnia targów E3 2021 publiczność będzie mogła logować się, aby na żywo oglądać konferencje prasowe. Jak na razie jedyną potwierdzoną konferencją jest Ubisoft Forward, która rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Zobacz: Warhammer 40,000: Battlesector – oficjalna data premiery

Ponadto odwiedzający aplikację i stronę wydarzenia będą mogli przeglądać wirtualne stanowiska wydawców w celu zapoznania się z wydarzeniami specjalnymi, treściami VOD i artykułami. Wirtualne wydarzenie odbędzie się w dniach 12-15 czerwca.

E3 nie będzie jedynym miejscem, w którym wydawcy gier będą mogli zaprezentować swoje produkty w 2021 roku. Letni festiwal gier Geoffa Keighleya powróci w czerwcu, a Electronic Arts ogłosiło w zeszłym tygodniu, że podobne do E3 wydarzenie, EA Play Live, odbędzie się w tym roku. 22 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię