Strona głównaGryJak kupować gry Xbox taniej?

Jak kupować gry Xbox taniej?

To, że wolisz gry cyfrowe, nie oznacza, że musisz ograniczać się wyłącznie do sklepu Microsoft Store. Istnieją inne internetowe sklepy z grami (takie jak Eneba), które oferują m. in. klucze do gier Xbox w znacznie niższych cenach.

Na cenę kluczy do gier bezpośredni wpływ ma stała konkurencja na rynku. Gracze mogą więc kupić klucze taniej. Klucze do gier mają postać kodu produktu i są aktywowane na danej platformie – w tym przypadku w sklepie Microsoft – gdzie możesz dodać grę do swojego konta Xbox.

Sprawdź wszystkie oferty gier Xbox System gier Xbox jest dziś jednym z najpopularniejszych w branży gier, a debiut Xbox Series X i Series S ilustruje pomysłowość firmy Microsoft. Użytkownicy Xbox mogą nie tylko cieszyć się grą wysokiej klasy, ale także zagrać w jedne z najbardziej fantastycznych gier wideo wszech czasów.  Jak kupować gry Xbox tanio i wygodnie? Jeśli jesteś graczem, który chce korzystać z zakupów cyfrowych w niskich cenach, oto wskazówki dla Ciebie.

Klucze do gier: tańsza alternatywa

Xbox Live Gold: dla uniwersalnego doświadczenia

Jednym z najlepszych przykładów potencjału internetowego Xbox One są usługi subskrypcyjne. Do najpopularniejszych z nich należy abonament Xbox Live Gold. To członkostwo zapewnia pakiet korzyści premium, które znacznie poprawią jakość gry. Pozwala także oszczędzać i kupować gry ze sklepu Microsoft znacznie taniej. Oto, co otrzymujesz w cenie Xbox Live Gold:

  • 2 do 4 darmowych gier miesięcznie (Games with Gold);
  • rabaty do 75% na gry, DLC i wiele innych dostępne wyłącznie dla abonentów;
  • dostęp do trybu online dla wielu graczy.

Xbox Live Gold 1 Miesiąc – 29,64 zl

Xbox Live Gold 12 Miesięcy – 196,15 zl

Podobnie jak w przypadku kluczy do gier, kupowanie Xbox Live Gold lub innych subksrypcji w formie kodu produktu pozwala je zdobyć w znacznie niższych cenach! Subskrypcje te różnią się w zależności od regionów i opcji czasowych – dostępne są miesięczne, trzymiesięczne i roczne. Dzięki aktywnemu członkostwu otrzymasz wiele ekskluzywnych ofert i rabatów w sklepie Microsoft Store, a kupione gry pozostaną w Twojej bibliotece nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold. Jeśli szukasz świetnych wrażeń z Xbox i niższych cen, Xbox Live Gold jest najlepszym rozwiązaniem.

Xbox Game Pass Ultimate: dla zapalonych graczy

Jeśli jesteś zapalonym graczem, który chce wycisnąć wszystko z tego, co Microsoft ma do zaoferowania, członkostwo Xbox Game Pass Ultimate jest właśnie dla Ciebie. Ta subskrypcja to połączenie Xbox Game Pass i Xbox Live Gold, zapewniające graczowi to, co najlepsze zarówno na konsoli Xbox 360, czy najnowszej konsoli Xbox Series X. Oto, czym możesz cieszyć się, płacąc jedynie za Xbox Game Pass Ultimate:

  • członkostwo EA Play (na konsolę Xbox i komputer PC);
  • dostęp do biblioteki ponad 100 gier ;
  • dostęp do trybu online dla wielu graczy.
  • Wszystkie korzyści z Xbox Live Gold
  • zapisywanie postępów w grach w chmurze za pośrednictwem dowolnej aplikacji Xbox Game Pass;

Xbox Game Pass Ultimate 1 Miesiąc – 48,21 zl

Xbox Game Pass Ultimate 3 Miesiące – 127,94 zl

Podobnie jak w przypadku Xbox Live Gold, subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate w postaci kodu produktu kosztuje znacznie mniej. Członkostwo umożliwia zainstalowanie lub przesyłanie strumieniowe dowolnej gry z dostępnej biblioteki gier na konsolę Xbox, komputer, a nawet urządzenie z systemem Android. Więcej gier dla Ciebie, a wraz z nimi jeszcze wygodniejsze funkcje, dzięki którym możesz dzielić się swoją rozgrywką z innymi. Xbox Game Pass Ultimate zawiera wszystko, czego można potrzebować do zabawy – tej subskrypcji nie dorównuje żadna inna usługa Xbox!

Sprawdź wszystkie oferty subskrypcji Xbox

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię