Strona głównaEsportCounter-StrikeJak Obstawiać Zakłady na CS:GO – Poradnik Gracza

Jak Obstawiać Zakłady na CS:GO – Poradnik Gracza

CS:GO to gra od lat znajdująca się w czołówce esportowej sceny. Serwis Steam Charts stawia ją wśród najpopularniejszych gier świata, z dzienną liczbą graczy przekraczającą nawet milion.

Oprócz tego, miliony fanów śledzą na żywo codziennie zmagania profesjonalnych i amatorskich drużyn w serwisach Twitch i Youtube, dopingując swoich ulubieńców. Dlatego nie można się dziwić, że wielu kibiców stara się zyskać na swojej wiedzy, obstawiając zakłady esportowe na CS:GO. Zanim jednak dołączysz do tego grona, przeczytaj nasz poradnik bukmacherski po CS:GO.

Jak typować zakłady esportowe na CS:GO

Zabawę warto zacząć od wyboru dobrego bukmachera. Zapewni ci on bowiem nie tylko duży wybór rozgrywek w najważniejszych turniejach. Zyskasz dzięki temu także lepsze kursy, dzięki którym zarobisz więcej na udanym typowaniu rozgrywek. Wreszcie, dobry bukmacher zapewnia także wysokie i regularne bonusy w formie premii depozytowej czy cashbacku. Korzystając z premii, możesz znacznie zwiększyć swoje RTP, czyli współczynnik zwrotu dla gracza z długoterminowej rozgrywki. Warto zapisać się na newsletter lub powiadomienia od bukmachera, aby nie przegapić specjalnych ofert. Oferowane przez gg.bet esportowe zakłady to najlepszy przykład tych korzyści. Rejestracja u bukmachera GG.bet zajmie ci dosłownie kilka minut, a po pierwszej wpłacie i odebraniu bonusu możesz już zacząć grę.

Zanim jednak obstawisz swój pierwszy zakład, przeprowadź porządną analizę dostępnych rozgrywek i zakładów. Skoncentruj się na wybraniu tych wydarzeń esportowych, które są ci dobrze znane – na przykład mecze z udziałem drużyny którą obserwujesz na Twitchu. Wiedza o dyspozycji zawodników w danym dniu, stosowanej strategii i grze przeciwnika pozwoli ci na podjęcie prawidłowych przewidywań zwycięzcy i zgarnięcie nagrody. Przeglądaj portale o esporcie, śledząc newsy z branży, by być na bieżąco ze składami drużyn oraz transferami.

Warto przy tym prowadzić dziennik bukmacherski. To zapisy, w który zawrzesz informacje o wygranych i przegranych zakładach, postawionych kwotach i stosowanych strategiach typowania. Możesz go prowadzić w formie elektronicznej, na przykład w arkuszu kalkulacyjnym, który od razu ułatwi ci zrobienie obliczeń, albo papierowej. Taki dziennik jest cennym źródłem informacji, do którego możesz zawsze wrócić, szlifując umiejętności typera. Warto też robić sobie od czasu do czasu przerwy od typowania zakładów, aby wejść do kolejnych rozgrywek ze świeżym umysłem.

Znajdź też dla siebie najlepszy typ zakładów. Jeśli jesteś graczem, który woli starannie zastanowić się i rozważyć wszystkie argumenty, korzystaj tylko z zakładów przedmeczowych. Jeżeli natomiast masz dobry refleks i potrafisz szybko i celnie przewidywać wynik meczu, korzystając z intuicji, możesz spróbować swoich sił w zakładach esportowych na żywo. To zakłady o kursie zmieniającym się w czasie rzeczywistym, które możesz stawiać tak długo jak trwa mecz i do czasu, aż obstawianie nie zostanie zamknięte. Obstawiając live, oglądaj mecz, aby mieć pełny wgląd w sytuację na mapie.

W skutecznym obstawianiu pomoże ci także znajomość samej gry. CS:GO jest grą rozwijającą się od lat, w której drużyny stosują zróżnicowane strategie. Również meta, czyli efektywność różnych elementów gry, takich jak bronie, zmienia się cały czas. Poznanie tych subtelnych czynników odgranicza amatorów typowania esportu od zawodowców. Z tego powodu, warto być zawsze na bieżąco, nie tylko ze streamingami meczów, ale także samemu rozgrywając regularnie mecze. Ćwiczenie czyni mistrza, a ta zasada dotyczy zresztą nie tylko zakładów bukmacherskich.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię