Strona głównaWiadomościRozrywkaJak Poznałam Waszego Ojca – jako spin-off popularnego serialu

Jak Poznałam Waszego Ojca – jako spin-off popularnego serialu

Hulu podpisało kontrakt na nakręcenie spin-offu serialu Jak Poznałem Waszą Matkę. W odwróconej wersji główną rolę i historię poznania ojca swoich dzieci będzie opowiadała Hilary Duff.

Według informacji przekazanych przez The Hollywood Reporter, showrunnerami How I Met You Father będą Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy wcześniej byli producentami This Is Us and Love, Victor. Pierwszy sezon serialu będzie miał 10 odcinków i zostanie wyprodukowany przez twórców HIMYM czyli Cartera Baysa i Craiga Thomasa.

We wspólnym oświadczeniu Aptaker i Berger powiedzieli:

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy przenieść How I Met Your Father do Hulu. Oryginalny serial Cartera i Craiga zrewolucjonizował półgodzinną komedię i jesteśmy bardzo zaszczyceni, że możemy nieść podobną pochodnię do przodu dla następnego pokolenia – i mieć Hilary Duff! Nie możemy doczekać się, aż widzowie spotkają się z Sophie i jej ekipą i zobaczą, jak odnajdują miłość we współczesnym Nowym Jorku. Mamy nadzieję, że nie pomyśli, że to dziwne, że Bog Saget będzie głosem Hilary Duff.

Hulu opublikowało również oficjalne streszczenie serialu:

W niedalekiej przyszłości Sophie (Duff) opowiada swojemu synowi historię jak poznała jego ojca. Historia, która przenosi nas z powrotem do 2021 roku, w którym Sophie i jej zgrana grupa przyjaciół chcą dowiedzieć się kim są, czego chcą od życia i jak się zakochać w dobie aplikacji randkowych i nieograniczonych możliwości.

Jest to kolejna z kilku prób stworzenia spin-offu How I Met Your Mother, który był emitowany od 2009 do 2014 roku. W 2014 roku powstał How I Met Your Dad i osiągnął etap pilotażowy w CBS. Główną rolę zagrała Greta Gerwig. Jednak skończyło się na pilocie. W 2017 roku Gerwig powiedziała Stephenowi Colbertowi, że publiczność testowa nienawidziła jej w pilocie.

Zobacz: Half Life: Alyx – mod No-VR pozwala grać bez zestawu VR

Osobiście mam mieszane uczucia co do nowego serialu. Jak Poznałem Waszą Matkę obejrzałem do samego końca, przez co pozostałem z mieszanką zaskoczenia, niesmaku i rozczarowania. Jednak nowemu serialowi chyba dam szansę. Może formuła oryginału w połączeniu ze współczesnością ma szansę być dobrą komedią, której charakterystyczne postacie staną się internetowymi memami.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię