Strona głównaWiadomościJakimś cudem jeszcze nie kupiłeś Wiedźmina 3? Teraz jest do tego świetna...

Jakimś cudem jeszcze nie kupiłeś Wiedźmina 3? Teraz jest do tego świetna okazja

Nie mieć Wiedźmin 3 w swojej biblioteczce, to jak mówić, że jest się fanem Metallici jednocześnie znając tylko „Nothing Else Matters”. Każdy fan gier komputerowych, a przede wszystkim gatunku RPG powinien zagrać w przygody Geralta. Teraz jest świetna okazja, aby zrobić to niewielkim kosztem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier RPG w historii i zarazem tytuł, który zasłużył na miano produkcji 2015 roku. Chociaż od premiery minęły już ponad 2 lata, to Geralt w ogóle się nie zestarzał. Wręcz przeciwnie, późniejsze dodatki pod wieloma względami były lepsze niż podstawowa wersja gry. Gra sprzedała się rewelacyjnie na całym świecie. Jeśli należycie do osób, które jakimś cudem nie mają jej jeszcze w swojej biblioteczce, to teraz jest najlepsza okazja, aby to naprawić to niedopatrzenie.

Z okazji 10-lecia serii gier Wiedźmin serwis GOG.com przygotował rewelacyjne przeceny na wszystkie produkcje z Białym Wilkiem. Ceny prezentują się następująco:

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – 49,99 zł
  • Wiedźmin 3: Serce z Kamienia – 19,89 zł
  • Wiedźmin 3: Krew i Wino – 39,99 zł
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – The Game of the Year Edition – 59,99 zł

Najbardziej opłacalna jest ostatnia opcja, ponieważ wydanie „Gry Roku” zawiera wszystkie dodatki, w tym także Serce z Kamienia i Krew i Wino. Ze swojej strony mogę polecić przede wszystkim drugi dodatek, ale i pierwszemu nic nie da się zarzucić. Obie historie dodają ponad 50 godzin dodatkowych historii i zadań do wykonania, a przecież sama podstawa to kilkadziesiąt godzin zabawy.

To co – kupujecie?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię