Strona głównaGryAktualnościJames Bond 007 – Nowa gra z widokiem z perspektywy trzeciej osoby

James Bond 007 – Nowa gra z widokiem z perspektywy trzeciej osoby

Twórcy serii Hitman, studio IO Interactive kompletują zespół do prac nad kolejną grą o najsłynniejszym szpiegu. Teraz na podstawie ogłoszeń o pracę zdobyliśmy kilka nowych informacji na temat gry James Bond 007.

Z treści ogłoszenia o pracę jakie opublikowało studio IO Interactive można wywnioskować, że nowa gra o agencie 007 będzie grą akcji przedstawianą w widoku z perspektywy trzeciej osoby. W wymaganiach na stanowisko jest doświadczenie w pracy z grami TPP.

Zobacz: Ruszyła letnia promocja produktów MSI, w tym na fotel gamingowy MAG CH130X

Dalej z ogłoszenia możemy wyczytać również, że będzie to całkowicie nowa historia Bonda, która nie jest oparta na jakichkolwiek wcześniej istniejących materiałach. Gra przedstawi również w jaki sposób Bond zdobył status 00, czyli licencję na zabijanie.

Obecnie gra rozwijana jest jako Project 007, o którym po raz pierwszy można było usłyszeć pod koniec 2020 roku, po tym jak IO opublikowało krótki teaser w mediach społecznościowych. Od tego czasu o grze można było dowiedzieć się czegoś głównie z nieoficjalnych rozmów jak np. w momencie otwarcia nowego studia IO w Barcelonie.

Ostatnia gra o agencie 007 ukazała się w 2012 i nie została dobrze przyjęta. Co więcej, jakiś czas temu wyszło na jaw, że w pełni zremasterowana wersja GoldenEye 007 na konsolę Xbox 360 została skasowana w ostatniej chwili. Ta wersja wyciekła do sieci w lutym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię