Strona głównaWiadomościHardwareRuszyła letnia promocja produktów MSI, w tym na fotel gamingowy MAG CH130X

Ruszyła letnia promocja produktów MSI, w tym na fotel gamingowy MAG CH130X

Jak sprawić by te gorące lato stało się dla nas graczy przyjemniejsze. Oczywiście poprzez mądre zakupy sprzętu komputerowego. Firma MSI przygotowała dla graczy specjalną letnią ofertę na swoje komponenty w tym na gamingowy fotel MAG CH130X.

Promocja ta to „Weź to na Chłodno” i pozwala na pokaźny zwrot gotówki (dochodzący do 620 zł) za zakupione towary firmy MSI.

Z naszej strony chcieliśmy Wam zaprezentować najnowszy fotel dla graczy MSI CH130X, który z całą pewnością przyda się w wieczornych sesjach przy komputerze.

Fotel ten został stworzony przez projektantów MSI, którzy wzorowali się na wygodnych i bezpiecznych fotelach stosowanych w samochodach wyścigowych. Jego największą zaletą jest komfort, który jest zapewniany przez wypełnienie siedziska oraz oparcia, przez bardzo gęstą formowaną piankę, która nie deformuje się podczas siedzenia i idealnie podpiera ciało gracza, co więcej, ergonomiczny kształt oparcia oferuje mocne wsparcie kręgosłupa na całej jego długości. Dzięki temu na fotelu siedzimy w dużo bardziej zrelaksowany sposób i nasze mięśnie są rozluźnione i zrelaksowane.

Siedzisko oraz oparcie wykonane zostało z miękkiej i ekologicznej skóry ze wstawkami z przyjemnego w dotyku aksamitu. Całości dopełniają solidne oraz przyjemne dla oka białe obszycia.

Dodatkowo o wysokiej jakości wykonania tego fotela może świadczyć to, że producent w swojej specyfikacji technicznej podaje, że z fotela mogą korzystać nawet bardzo rośli gracze, których waga może dochodzić do 150 kg. By było to możliwe szkielet siedziska wykonany został ze stalowych rurek, z tego materiału wykonana jest też pięcioramienna podstawa fotela. A połączenie pomiędzy nimi zapewnia wytrzymały resor gazowy, który ma czwartą klasę wytrzymałości, więc bez najmniejszych problemów utrzyma dużego gracza i fotel w pozycji, która przybrał gracz.

Promocja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania się produktów. Fotel można kupić w najpopularniejszych sklepach z elektroniką pod podanym linkiem z ceneo.

Produkt trzeba zarejestrować do dwóch tygodni od zakupu na stronie promocji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceMSI.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię