Strona głównaEsportJankos potrzebuje naszego wsparcia! Ruszyło głosowanie LoL All-Stars

Jankos potrzebuje naszego wsparcia! Ruszyło głosowanie LoL All-Stars

Został niecały miesiąc do rozegrania turnieju League of Legends All-Stars w Los Angeles. To oznacza, że ruszyło głosowanie na najlepszych tudzież najpopularniejszych graczy LoL-a na świecie. Marcin ‘Jankos’ Jankowski potrzebuje naszych głosów.

Tym razem turniej All-Stars będzie rozgrywany w nieco innym trybie. Zamiast wybierać dwie drużyny – Czerwoną i Niebieską – musimy wybrać aż 8 zespołów do reprezentowania każdego z regionów. Jest tylko jedno, malutkie ograniczenie. W żadnej drużynie nie może być więcej niż 2 zawodników z tej samej organizacji. Dzięki temu szansę mają być wyrównane, w końcu wybranie całego Samsung Galaxy lub SKT T1 nie miałoby żadnego sensu.

Te 8 regionów, dla których musimy wybrać składy, to:

  • Chiny (LPL),
  • Europa (EU LCS),
  • Korea (LCK),
  • LMS (LMS),
  • Ameryka Północna (NA LCS),
  • Azja Południowo-Wschodnia (GPL),
  • Turcja (TCL),
  • Brazylia (CBLOL).

W głównych zawodach drużyny zostaną podzielone na dwie grupy, w których spotkania będą rozgrywane w systemie BO1. Awans uzyskają dwa najlepsze zespoły, które w ten sposób awansują do półfinałów BO3. Finał zostanie rozegrany już w systemie BO5.

Oprócz meczów między poszczególnymi regionami zostanie również rozegrany turniej 1 na 1. W nim 16 zawodników (po 2 z każdej drużyny, wybranych przez trenera) weźmie udział w zwykłej drabince pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze aż do ćwierćfinałów włącznie będą rozgrywane w systemie BO1. W półfinale obejrzymy BO3, a w finale BO5.

League of Legends All-Stars odbędzie się w dniach 7-10 grudnia w Los AngelesGłosować można na oficjalnej stronie League of Legends. Potrzebne jest tylko konto, na które będziemy musieli się zalogować.

Źródło: Cybersport.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię